„Kvůli financím jsme se na začátku s Markem dohodli, že svatbu uděláme jen malou. Jenže když si začal Marek dělat seznam, kdo všechno přijde z jeho strany, nemohl se zastavit. Nakonec jsme to nějak vybalancovali vzájemnými ústupky. Jedno jméno jsem ale povolit nehodlala,“ svěřuje se Jana.

dru.jpg
Foto: Shutterstock
 
Do party Markových přátel totiž patří i Lukáš, se kterým Jana neměla zrovna nejlepší zkušenosti. Když někam vyrazili výjimečně všichni společně, tedy i s Janou, vždycky si ji dobíral, že je moc upjatá. Sám potom své přátele strhával a pod jeho vedením všichni divočeli. Jana si tedy nedovedla představit mít na svatbě takového člověka.
 
„Když se konala akce bez Lukáše, přišel Marek domů v úplně normálním stavu. Dal si pár piv, ale byl v pohodě. Jakmile byl na párty i Lukáš, Marek se někde válel pod obraz, vyváděl blbosti a já doma trnula strachy, protože jsem se mu nemohla dovolat. Lukášovu účast na naší svatbě jsem tedy striktně odmítla s tím, že si nehodlám svůj den nechat zkazit ožralou, který se neumí chovat a akorát v ostatních probouzí to nejhorší,“ tvrdí Jana.
 
Markovi nezbylo nic jiného než souhlasit a jedinému Lukášovi tedy pár pozvánku na svatbu neposlal. Jana je za toto rozhodnutí ráda, ale Marek jí to i po roce stále vyčítá. Jemu to totiž zase vyčítá Lukáš.
 
„Kdykoli někam společně jdou, tak to prý vždycky vytáhne. Manžel mu moje důvody vysvětlil, ale prý je nechápe a před ostatními dělá z Marka idiota a podpantofláka, který si nedokáže prosadit svou a já mu přikazuju, co má dělat. Je plný zášti a křivdy. A já to mám pak taky pořád na talíři, prý jsem ho zmanipulovala a nechápe, jak mohl s vyřazením svého kamaráda ze seznamu hostů souhlasit. Nejlepší by bylo, kdyby si Lukáš našel jinou partu a manželovi dal pokoj, ale to ovlivním jen těžko,“ uzavírá Jana.

Čtěte také: