Představte si, že se manžel jedné naší čtenářky rozhodl pro změnu barvy vlasů. Samozřejmě aby se jí líbil ještě víc! Jenže splakal nad výdělkem. Ona ho však nenechala na holičkách a rychle pořídila odbarvovač :) Láska je láska :)

Milá Bohšho, děkujeme za úsměvný příspěvek :) Zdravíme vás i manžela :)


Jo stala se, ale ne mě, ale mému milému. Nevím, co ho to napadlo, BYLO TO CHVILKU PO SVATBĚ A MŮJ MUŽ BYL KRÁSNÝ BLONĎÁČEK. Je sice pravda, že jsem občas prohodila, že se mě líbí černovlasý muži, ale vůbec by mě nenapadlo, co se může stát. Přišla jsem domů z práce a v obýváku seděla ta hromádka neštěstí... ani jsem jej pořádně nepoznala, můj muž měl hlavu jako černý havran. A já v té chvíli vybuchla nekontrolovaným smíchem.

Vím, že to bylo ode mě drsné, ale povím vám, zastavit se to nedalo, opravdu vypadal ten můj miláček příšerně. Z rozkošného blonďáčka na mě koukal černý havran. „Místo toho,abys mě pochválila se mě směješ,“ začal se litovat a mě, když jsem ho viděla, jak je nešťastný, se ho zželelo. Sedla jsem na kolo a jela do drogerie pro odbarvovač na vlasy. 

Na hlavu jsem mu to naplácala, ale koutky mě to cukalo, ale snažila jsem se držet.... S napětím jsme očekávali výsledek mého snažení a tak, že aby to zabralo, necháme to na hlavě o něco déle, ať je z něj opět roztomilý blonďáček... hmmmmmmm... ještě vlasy smýt a bude to. A jéje, z miláčka se stal rezáček... jeho výstavní vlny zdobila barva rezavá jako liška. A bylo po legraci...! 

A tak, aby se rozptýlil jsme šli na procházku... moc se mu do toho nechtělo, ale tak že půjdem do přírody, tak že nikoho nepotkáme. Jako na potvoru jsme potkali moji bývalou sousedku a ta na nás koukala nějak podezřele... proč? To jsem se dozvěděla druhý den, kdy mě volala moje švagrová s tím, co že blbnu, chvilku po svatbě a že už se vodím s jiným chlapem??? Aha už vím, odkud vítr váne... bývala sousedka mého muže nepoznala!

A na závěr. Manžel druhý den ještě navštívil kadeřnicí, která mu dala ještě jeden zesvětlovač, ale ani ten nezabral. Tak se nechal alespoň ostříhat(na své vlny byl náležitě hrdý), a teď museli dolů, ale i tak na hlavě zůstali rezavé vlasy... a povím vám, zhruba tři měsíce. Vystál si ten můj milý... a to hlavně v práci, kdy mu chlapy pokoj nedala, a neustále se do něj naváželi.

A já od té doby vůbec nevyslovuji, že se mě líbí tmavý muži... neustále jej ubezpečuji, že miluji jenom jednoho blonďáčka na světě... a tím je on, mého srdce ŠAMPION!

Bohuša

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Tématem dnešního dne je: Nejšílenější vlasová proměna

  • Zažila jste takovou?
  • Líbila se vám?
  • Co na to okolí?
  • Šlo o domácí experiment?
  • Vynadala jste kadeřnici?
  • Probrečela jste noc do polštáře?
  • Musela jste si pořídit paruku?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá super kosmetiku - parfém Lady Avebury, čerstvou novinku od Oriflame, k tomu krémový deodorant od Garnier a jako bonus třpytivé stíny Sephora:

cena

Prosím, další příspěvky už neposílejte. Jedná z vás vyhraje zmíněnou cenu.

Reklama