Čtenářka Gerda zastává názor, že chlap má umět vzít do ruky šroubovák a ne trávit hodinu u zrcadla. Takové slušivé montérky vůbec nevypadají špatně...

Za následující příspěvek děkuji čtenářce Gerdě a plně se s jeho pointou ztotožňuji.


Dobré ráno,

vypadá to na pěkný den a na sandály! Docela mě baví polemika na téma ponožky v sandálech. Jako malé dítě jsem měla sandálky taky a v nich bílé ponožtičky. Moc mi to slušelo. A hlavně - když jsem se pak zula, nohy byly čisté, palce neokopané. Dnes nosím do sandálů aspoň tělové ťapky. Nesnesu odřené nárty, chodidla, krvavé malíčky - což se naboso zhusta přichází. Takže celkem ani nechápu módu bosých nohou v sandálech, kam se práší... fuj.

V Americe, kde dnešek znamená pozítří, je prý in lézt naboso i do uzavřených bot. Nu, kdo chce kam... pánové aspoň nemusí hledat ponožku do páru. Počítám, že tam na kožním mají hodně plesnivých pacientů... Takže chlap v sandálech mě rozhodně nepobouří.

No a k tématu. Manželovi chystám oblečení já. Nevadí mi to. Už jako malá jsem tatínkovi vytýkala podivné kombinace tvídového saka, barevné košile a strakaté kravaty. Bylo to dávno, ale dobře vím, jak se vztekal:) Někdo se to zkrátka nenaučí a uznává jiné hodnoty. A co teprve pánové-senioři! Když na oblékání kašlali celý život. Já mám celkem vzato docela kliku, manžel cit pro barvy má. Docela ho těší uvázat si ladící barevný šátek kolem krku (jednak mu za něj netáhne a za druhé prý mi šetří práci a neumaže límec). Ale zas se klidně zbytečně teple oblékne i v den, kdy já už nemám co sundat. Pravda, ho nehřeje to sádlo co mě...:) S plavkama starost nemá, chodí na nudu a pokud by už musel plavky mít, do módních dlouhých ho nedostanu ani kdybych ho zabila. Není prý blázen, aby se mu mokré motaly kolem nohou.

Nakonec je asi správné, když má chlap jiné starosti, než jak se vyfintit, ne? Manekýni a módní návrháři jsou sice zdobní, ale v životě většinou nepoužitelní. Podívám se ráda, zasměju se - a vrátím se do reality. Chlap má umět vzít do ruky šroubovák, postavit se k chlapské robotě, a na to mu stačí slušivé montérky:)

Gerda

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 3. 7. 2013: Letní módní prohřešky mužů

  • Umí se ten váš chlap v létě oblékat?
  • Máte fotku nějakého letního chlapského módního prohřešku? Sem s ní!

Ponožky v sandálech, propocené nátělníky, polobotky plus ponožky plus kraťasy v jedné kombinaci, titěrné nebo vytahané plavky... o tomhle všem si budeme povídat v našem letním stylovém tématu, zaměřeném na chlapy. Posílejte mi fotky mužských letních módních trapasů, které jste viděly. Anebo pište příspěvky, který z trapasů v pánském letním oblékání považujete za nejhorší a proč? Můžete v tomhle ohledu i trochu zdrbnout svého chlapa, ať je veselo!

Na příspěvky se těším na e-mailové adrese...

  • redakce@zena-in.cz
  • Heslo (předmět e-mailu): LETNI MUZI
  • Uzávěrka zasílání příspěvků: 3. 7. 2013, 15.00

A jako pokaždé i tentokrát můžete za svůj příspěvek získat malý dárek, tentokrát je jím hra Hříšná Jenga od Albi a krásná bílá osuška na letní pláže.

jenga

Reklama