Dobrý den, chtěla bych se s vámi podělit o svůj vlastní zážitek s rozchodem a o tom, jak vyjít či nevyjít s ex partnerem.

Před pár lety jsem se seznámila se svým dnes už manželem. Pracovali jsme na stejném místě a na tom samém místě pracovala i jeho ex-přítelkyně. Před tím, než jsem spolu začali chodit, měli oni dva spolu fajn vztah. Občas zašli na kafe nebo šli spolu na oběd. Ještě bych měla říct, že se rozešli asi před dvěma lety. Jejich rozchod byl poněkud ošklivý, protože manžel měl tenkrát hodně zákeřnou nemoc, mohl zůstat ochrnutý nebo zemřít. Ona za ním do nemocnice (byl hospitalizovaný asi tři měsíce) přišla jenom párkrát a ihned, jakmile ho propustili domů, mu oznámila, že se s ním rozchází. Jak manžel později zjistil, měla už jiného. Manžel jí přesto odpustil a choval se k ní jako ke kamarádce, ale jak mi sám řekl, nikdy by se s ní nedal znovu dohromady, protože by jí už nikdy nedokázal věřit a nemohl by se na ni spolehnout.

Když zjistila, že já jsem jeho nová přítelkyně, začaly se dít věci. Najednou ji měl furt za zadkem, opisovala si jeho rozdělovník služeb, volala mu na mobil, když měl volno, psala mu maily, SMS... atd... chovala se jako by na mne žárlila. Později mi na mou e-mailovou adresu začaly chodit sprosté maily, někdo mi neustále volal z různých nebo utajených čísel, ale nikdy se nikdo neozval. Nevěděla jsem, co s tím, ukázala jsem to manželovi a ten zpočátku říkal, ať si toho nevšímám, později už ho to přestalo bavit a hledal, kdo za tím je. Mezitím mi vyšly různé inzeráty, např. že daruji štěňata atd... volali mi různí lidé a dožadovali se inzerovaných věcí či služeb, potom jsme zjistili, že se nám oběma někdo naboural do mail boxů a zničil, co se dalo. Byla to děsná doba. Bála jsem se i zvednout telefon, otevřít dveře bytu atd...

Ve finále jsme pomocí přátel zjistili IP adresu, ze které byly odeslány maily i telefonní čísla, která se tvářila jako utajená... a je asi jasné, kdo za tím byl. Ano, byla to bývalá přítelkyně. Manžel s ní o tom zkoušel mluvit, ale neúspěšně, tak se odhodlal k tomu, že zavolal jejímu otci, vše mu vysvětlit a pohrozil policií a žalobou. Od té doby je klid. Tu dívku najednou manžel v práci nevidí, jak je rok dlouhý, a i mně se úspěšně vyhýbá. Ale nás tato story natolik stmelila, že jsme se vzali, a pokud si ta slečna myslela, že se jí podaří nás rozeštvat nebo dokonce získat partnera zpět, tak se jí dílko nějak nezdařilo.
Amidala.


Milá Amidalo,
jo jo, zhrzené milenky dokážou pěkné" věci. Škoda, že se ta obrovská energie nedá nějak rozumně využít

Reklama