60bdf3989af9fcl.jpg
Foto: Profimedia

Milující manžel, který vám klidně odpustí kila navíc, by měl být samozřejmostí, ale není. Keely Shaye Smith jeden takový vzácný exemplář doma má. Je jím bývalý představitel agenta 007 Pierce Brosnan. Manželé jsou od roku 2001 a brali se v době, kdy měla Keely o pěkných pár kilo méně. Jenže dvě těhotenství i zpomalování metabolismu v důsledku stárnutí udělalo svoje a po dříve štíhlých křivkách není ani památky.

60bdf31c27c33cl.jpg
Foto: Profimedia

Na fotkách bylo během let vidět, že Keely se snaží s kily navíc bojovat – hubla a zase přibírala, ale své postavě před lety se zatím nepřiblížila. Pierce Brosnan ovšem nenaplňuje staré klišé a nic nenasvědčuje tomu, že by chtěl svou ženu vyměnit za někoho mladšího. I když by si v zástupu svých fanynek mohl vybírat. I dva roky před sedmdesátkou je charismatickým elegánem a ženy o něj stojí. Částečně určitě i díky jeho tučnému kontu. 

Případné zájemkyně si ale mohou nechat zajít chuť. Manželství Pierce s Keely patří k těm nejstabilnějším v Hollywodu a svou náklonnost dává herec najevo nejen na svém Instagramu, ale také v rozhovorech, kde nešetří superlativy. 

Zdroj: CSFD, Parade, Instagram, Profimedia, Pierce Brosnan