Dobrý den milý Fulfy, děkujeme za váš příspěvek k dnešnímu tématu o lakování nehtů. Pozdravujte vaší paní, byl to velmi vydařený vtípek, i když vás asi moc nepotěšil:) Krásný den!

Dnešní téma - lakování nehtů, mne přimělo, abych i já přispěl troškou do mlýna.

Nebudu zapírat, občas si rád posedím s kamarády u pivka a partičky mariáše. To snad pochopí každý chlap.
I moje žena to pochopí - ale - to záleží na jejím momentálním rozpoložení. Takže, cca před dvěma lety jsem jako každý čtvrtek vyrazil směr hospůdka. Moje žena, jindy milá, na mne vrhala nepříjemné kukuče, sotva jsem na sebe oblékal bundu. ,,A ne aby ses zřídil jako prase, zítra tě čeká maminka / tchyně/, abys jí zryl záhony“, pravila s úšklebkem a já za sebou konečně zabouchl. Uffff, to bude klídek, pomyslel jsem si. A byl. Klábosili jsme s kamarády, mastili mariáš a čas utíkal. Pivko jsme prokládali panáčky a já si najednou všiml, že už je ,,dnes“ a ne včera :D. Neradi jsme opuštěli toho rána lokál a pomalu se šourali domů. 

Přicházím k domu, tam tma a tak se pomalu plížím po schodech. Dneska by to mohlo klapnout a nepozorován usnu v obýváku na gauči. Jen ulehnu, světlo přímo do očí. ,,Noo, vedeš to dobře, táto, za chvíli mažeš do práce“, pravila žena a odplula do ložnice. Hmmm, to jsem ani nedostal pořádného sprďáka, pomyslel jsem si a už jsem upadl do říše snů. 

Během chvíle budík a já celý připitomělý jsem na sebe naházel věci, sedl na kolo a ujížděl směr pracoviště. Žena se ve dveřích záhadně usmívala, což bylo ale velice podezřelé. No nic, hlavně ať dojedu včas. Už ve vrátnici na mně koukali divně. Přičítal jsem to své dnešní vizáži. Přijdu na dílnu a tam za chvíli hrozný chechot na můj účet. ,,Ty koni, Tys měl včera Transvesti show nebo co??“ Pořád jsem si seděl na vedení. ,,Jako dobrý“, zhodnotila mne kolegyně. Začínal jsem rudnout....Kouknu na ruce a jsem na pokraji infarktu. Každý nehet je nalakován rudým lakem mé milé ženy. Dala si záležet.  Mně, nemohoucímu, :D, se pěkně pomstila. Pepa přinesl rychle ředidlo a hadr a já si smyl tu potupu ze svých medvědích tlap. 

Od té doby si v pátek ráno kontroluju nehty na rukou. Je to už patologické, ale co kdyby???

Fulfy

Pozn.: Text neprošel redakční korekturou

Chcete se zapojit do denního tématu? Napište nám! Lakujete si ráda a často nehty?

 • Jak často si nehty lakujete?
 • Jaké máte ráda odstíny laků?
 • Libujete si v extravagantních odstínech nebo se spíš držíte při zemi?
 • Potrpíte si na odstín sexy rudé?
 • Nelakujete si nehty vůbec? A proč?
 • Dáváte přednost umělým nehtům?
 • A pokud nosíte umělé nehty, jste spokojená?
 • Koušete si nehty?
 • Jak o své nehty a ruce pečujete?
 • Děláte si manikúru sama, nebo na ni někam chodíte?
 • A co si o lakování nehtů myslíte?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá krásný dárek od kosmetické značky Mary Kay. Lesk na rty odstín Pink Pagoda a lak na nehty odstín Pink Bamboo. Svět bude rázem růžovější! :)

mary

Další příspěvky prosím už neposílejte. Děkujeme

Reklama