Velmi hezký příspěvek nám poslal čtenář Hopsmops-Jan, manželka mu prý kdysi nadělila překvapení v podobě nového účesu. I přesto, že se mu nelíbil, tak jí ho pochválil, ve výsledku si ale zvyknul a dokonce prý uznává, že jeho žena díky této změně vypadá mladší :) Gratulujeme :)

Milý Hopsmopsi-Jane, děkujeme. Koukáme, že máte doma i díky dceři veselo :)


Zdravím všechny a při přečtení tohoto tématu, které bylo na dnes zvoleno,jsem si vzpomněl na dva hrozné šoky, které mi připravily má žena a dcera.

Já jsem čistě z praktických důvodů sestříhan dohola. Což byl pro ženu také kdysi šok. Moje manželka mívala vždy dlouhé vlasy. Tmavé dlouhé vlasy do puli zad. 

Takže mě nikdy nenapadlo, že by se někdy mohla ostříhat. Raději mi to tehdy ani neřekla, že se jde ostříhat nakrátko. Jen mi řekla, že jde ke kadeřnici a já myslel, že jako vždy zarovnat a do 40 minut, že bude doma.

Hodina uběhla a žena nikde. Po dvou hodinách se otevřely dveře a volala na mě, ať si sednu, že má překvapení.

Seděl jsem a čekal. Vplula do kuchyně ostříhaná úplně nakrátko, vlasy nagelované a natupírované a ještě ke všemu obarvené s melírem. Byl jsem v takovém šoku, že jsem civěl a dokonce řekl,že je to dobré a šel vyvenčit raději psa. Zvykal jsem si asi měsíc na ten její nový účes. A musím uznat, že vypadá mladší. Jen jsem potřeboval čas, protože po 15 letech to byl fakt šok.

A ještě naše dcera nás překvapila. To když si své blond vlasy obarvila načerno a nechala si na radu kamarádky udělat prý mírnou trvalou. Vypadala jak květák, protože mírná určitě nebyla a zuřila asi měsíc. A když nemusela, vůbec nechodila ven. A bylo to v létě, takže o to víc byla naštvaná.

Aspoň máme na co vzpomínat.

Hopsmops-Jan

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Tématem dnešního dne je: Nejšílenější vlasová proměna

  • Zažila jste takovou?
  • Líbila se vám?
  • Co na to okolí?
  • Šlo o domácí experiment?
  • Vynadala jste kadeřnici?
  • Probrečela jste noc do polštáře?
  • Musela jste si pořídit paruku?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá super kosmetiku - parfém Lady Avebury, čerstvou novinku od Oriflame, k tomu krémový deodorant od Garnier a jako bonus třpytivé stíny Sephora:

cena

Prosím, další příspěvky už neposílejte! Výherce získá zmíněnou cenu.

Reklama