Už si o tom cvrlikají i vrabci na střeše, jen Kamila tomu nevěří. Manžel je jí prý nevěrný! Ale proč? Vždyť má doma vždycky navařeno a pečlivě uklizeno. No právě, v tom je ten zakopaný pes. Žije v přehnaně sterilní a dokonalé domácnosti.

Kapesník

Už když se Jindřich s Kamilou seznámil, tak mu to mělo „docvaknout“. Pozval ji na výlet a ona si na sedadlo spolujezdce položila kapesník, prý aby se neušpinila.
Příště Jindra celé auto vypulíroval, že se lesklo zvenku i zevnitř, ale stejně si zase Kamila něco našla. Vadilo jí, že mu tam visí starý, už zaprášený, nevonící stromeček. Sundal ho a výtky své lásky zamilovaně přecházel.

čistota

Tam si nesedej

Chodili spolu necelý rok, ale nežili spolu, každý bydlel u svých rodičů. Poté Kamila otěhotněla a nebyl důvod se nevzít. Krátce po svatbě si vzali hypotéku na byt a miminko, malá Kamilka se už narodila do nového. Za necelé dva roky přibyla ke Kamilce sestřička Júlinka.
Jindra oceňoval, jak je Kamila šikovná a jak všechno zvládá. Děti i domácnost. Její peskování: „Tam si nesedej, to jsi špatně vymyl, máš špinavé ruce...“ moc nevnímal a přikládal to všechno starostlivosti o malé dcerky. Vždycky byly čisťounké a voňavé jako ze škatulky a také na Jindrově oblečení by člověk nenašel ani šmouhy.
Kamila z něj rvala oblečení doslova za pochodu.
„Vždyť jsem to měl na sobě jen jednou“ u ní nepochodilo. Pračka jela každý den, do toho se denně vytíralo, utíral prach a myla podlaha. Kvůli holčičkám, které se hrají i na zemi.

Co mu doma chybí?

„Holčičkám“ je dnes už 16 a 18 let. Ta starší už bydlí s přítelem a mladší je ještě doma. Je však jen otázkou času, kdy se i ona z domu odstěhuje, protože matčino neustálé napomínání, jaký má v pokoji nepořádek, a stálé denní úkolování domácích prací a přelešťování vyleštěného ji už nebaví.
Bohužel i na první pohled spokojené manželství Jindry a Kamily má velké trhliny. Jindra přijde z práce a Kamila ho hned peskuje, posílá okamžitě do sprchy, když si uvaří kafe, hned si po sobě musí umýt hrnek, když si postaví skleničku na vyleštěný stůl, je to pomalu na rozvod, Kamila hned letí s hadrem. Jindra musí denně umývat vanu a běda, když mu upadne od pusy drobek. Jejich 18 let(!) stará sedačka je stále jako nová, protože se na ní sedí jen na krajíčku a každý dostane pod sebe podložku.
Kamila nemá kvůli své mánii k čistotě už vůbec žádné kamarádky. Nikdo k ní nechodí, protože mu hned stojí za zády s malým smetáčkem.
A teď už ztrácí i manžela, který si našel milenku. Obyčejnou ženskou, rozvedenou s dvanáctiletým synem, která na nějaký ten drobek v bytě či neumytou skleničku nehledí. Už si o tom cvrlikají i vrabci na střeše, jen Kamila tomu nevěří.
To není možné? Co mu doma chybí?

Happy end se nekoná

Happy end se nekoná. Jindra neví, jak svou situaci vyřešit. Už mockrát se s Kamilou kvůli její přehnané čistotnosti pohádali. Milenku si našel hlavně také proto, že Kamila už s ním moc nespí. Hned po sexu totiž měnila celé povlečení, a to už Jindrovi připadlo opravdu nenormální. Žije teď dvojí život, manželce nevěru přímo nepřiznal, ale uvažuje nad tím, že už jí to asi oznámí. A až bude plnoletá i Júlinka, tak zažádá o rozvod. S Kamilou se totiž nejen nedomluví, ale ještě se v tom jejím sterilním prostředí udusí.

Přečtěte si také

Reklama