Domlouvat si sexuální hrátky s cizí osobou se někdy nevyplácí. Své by o tom mohl vyprávět manželský pár z Polska, který se ze svého netradičního zážitku bude zpovídat soudu. Manželé byli totiž obviněni ze znásilnění. Jejich příběh je jako vystřižený z komedie.

Kontroverzní manželé se přes internet domluvili s neznámým člověkem na schůzce v lese. Nejspíš udělali chybu, že si od muže nevyžádali podrobnější informace. Pro svou schůzku naslepo si pouze rozdělili své role k sexuálním hrátkám.

Podle scénáře měli manželé souložit na posedu a v nejlepším je měl objevit muž v kostýmu myslivce a k jejich hrátkám se přidat. Nějakým nedopatřením ale došlo k záměně posedů.
Vzdechy užívajících si manželů tak k posedu přilákaly skutečného myslivce, který ke své smůle zrovna procházel kolem. Myslivec vylezl na posed a manželé v domnění, že jde o jejich společníka, ho zapojili do svých hrátek. Muž se sice bránil, ale pár jeho protesty považoval pouze za součást role.
Napadený myslivec se k tomuto incidentu u soudu vyjádřil: „Chtěl jsem se na ně jen podívat. Netušil jsem, že mne ten chlap vzápětí povalí a znásilní."
Jenže právě jen se podívat" se muži stalo osudným, a octil se tak ve spárech erotomanů.

Reklama