Herečku a fotografku Andreu Růžičkovou zaujala před lety kolekce Buri Made na módní přehlídce a tak se nenechali přemlouvat a staly se modely pro loňskou kolekci. Je známo, že rodina Růžičků je tvůrčí. Oba toužili po zimních kabátech, které běžně v obchodě nejsou k sehnání a tak si je jednoduše sami navrhli a oděvní značka Buri Made je ve své dílně ušila.

5a8bfe26a7f09obrazek.png

„Roky jsem hledal kabát, který padne mé postavě. Jsem v úžasu nad perfektním zpracováním a přitom to nestojí o mnoho více než v obchodě. Výsledkem je elegantní kabát, který každý obdivuje,“ říká Mikoláš Růžička. Dokonale padnoucí a precizně ušité kabáty inspirovali manžele k dalšímu návrhu.

5a8bfe4fd3653obrazek.png

Tentokrát si Andrea vysnila šaty na blížící se Česko-Slovenský ples. Ty nám ovšem ještě neukázala. „Nechte se překvapit. Můj cíl není být královnou plesu, záměr je být svá a to se podařilo, jelikož jsem si šaty sama navrhla. Inspiraci jsem hledala různě na internetu, ale najít šaty, které vystihují vaší osobnost není těžké, když máte v hlavě jasno. Umění je v tvorbě a to zvládla Buri Made naprosto dokonale. Cítím se v nich skvěle a můžu si tak večer naplno užít a navíc jsou dvoudílné, takže je pak mohu různě kombinovat. Pro takové šaty si ráda zajedu do Českých Budějovic,“ říká herečka a fotografka Andrea Růžičková. Manželé se nechaly slyšet, že spolupráce s Českobudějovickou značkou nekončí a už brzy zapůsobí v dalším díle.

5a8bfe632f6e0obrazek.png

Rodinná značka působí na jihu Čech a disponuje reprezentativním showroomem v srdci Českých Budějovic na Lidické třídě. Pyšní se nadstandardně vybavenou dílnou, která dopřeje zákazníkům luxus vysněných modelů. Vyznačuje se heslem: Nechceme splynout s davem. Jsme jiní, jsme originální! „Je nám ctí, že můžeme spolupracovat s manželi Růžičkovými. Tvořit vlastní identitu je naše poslání,“ říká  Štěpán Bittner. Propracované detaily a jednoduchost vystihují originální značku Buri Made.

5a8d5b0ed6ac3obrazek.png

Firma šije z vysoce kvalitních látek vyráběných v ČR. Více informací naleznete ZDE.

Reklama