Když se Libora a Heleny, kteří jsou už pátým rokem svoji, někdo zeptá, jak se seznámili, odpoví, že to bylo na chatě jejich společného kamaráda. Do detailů ovšem nezacházejí. Akce, na níž se poznali, byl totiž předem smluvený skupinový sex.

grupen

„Co děláš příští týden? Stav se na grupáč.“ „Jasně, kam mám dorazit?“ Těmito slovy se začal psát jeden bizarní příběh.
„Můj svobodomyslný kamarád Michal mě tímto zval k sobě na horskou chatu, kde příležitostně ubytovává turisty, na ukončení zimní sezony. Vypadalo to, že se na ten víkend sejde slušná parta. Bylo to na jaře roku 2002 a já byla do poslední chvíle přesvědčená, že s tím skupinovým sexem si dělá srandu,“ začíná své vyprávění Helena.

Že tenhle nápad myslel docela vážně, poznala brzy. V pátek odpoledne se všichni sešli, ubytovali a neseznámení se seznámili. Už tehdy jí padl do oka Michalův kamarád Libor. Když se všichni pozvaní navečer sešli ve společenské místnosti, za intimního osvětlení, tlumené hudby a při sklence dobrého vína, Helena začala litovat, že Michalovi nevěřila.

„Michal si zkrátka dělal ze všeho srandu a mě ani nenapadlo, že by tohle mohl myslet vážně. Ale když se v průběhu večera začaly tvořit páry, které k sobě měly blíž a blíž, pochopila jsem. A začala jsem se cítit tak trochu oplzle. Tehdy si ke mně přisedl Libor a dali jsme se do řeči. O vzájemné náklonnosti nebyl pochyb. Asi tu zafungovala nějaká dost silná chemie,“ líčí Helena.

Jak noc stárla, atmosféra se stávala intimnější a také mezi Helenou a Liborem to čím dál víc jiskřilo.

První pár odložil svršky a začal souložit. Ostatní se začali nesměle přidávat. „Mně nebylo zrovna příjemné to sledovat. Ostatně nejsem exhibicionistka a na grupáči jsem nikdy předtím nebyla. Jak to měl Libor, nevím dodnes a vědět ani nechci. Každopádně tenkrát vycítil moje signály, vzal mě za ruku a odvedl k sobě do pokoje. Strávili jsme tam noc plnou vášní bez diváků. Ráno si z nás ostatní utahovali, že máme uzavřenou společnost a nikoho mezi sebe nebereme.“

K překvapení všech tohle zopakovali i další noc. A vlastně i dalších několik nocí mimo chatu, protože oba bydleli jen pár kilometrů od sebe. Zanedlouho byli oficiálně považováni za pár. Ačkoli by asi nikdo neřekl, že vztah, který vznikl při skupinovém sexu, má budoucnost delší než pár hodin, tenhle vztah nejen vydržel, ale stal se tak silným, že jej posvětili i manželstvím.

Helena ani Libor se už žádného dalšího skupinového sexu nezúčastnili.

Reklama