Velké modré oči, dlouhé řasy, sympatický úsměv a příjemné vystupování, takový jest ideál čtenářky Uly, který má i doma.


Můj mužský
Každá žena má svůj ideál a za tím se snaží jít. Dříve jsem se hodně dívala na vzhled, ale také muselo něco zajiskřit. To víte, bez toho to nejde. Nakonec jsem se úplně náhodou a nečekaně setkala se svým budoucím mužem v lázních. On končil pobyt, já jsem nastupovala, uviděli jsme se a byla to láska na první pohled. Posílám i fotku s našimi dětičkami.
Každá žena totiž hlavně hledá vhodného otce svých potencionálních budoucích dětí a já jsem si vybrala dobře. Manžel se stará opravdu vzorně, kolikrát si až říkám, že já už nemám na nic nervy a on ještě funguje a to je hodně unavený a potřeboval by taky klid. Vzhled taky hrál roli a v tomto případě je to i bonus, že mám tak pohledného muže a tím pádem i dětičky jsou jak ze žurnálu - velké modré oči, dlouhé řasy, sympatický úsměv a příjemné vystupování.
Taky na partnerovi oceňuji jeho dochvilnost, můžu se na něho ve všem spolehnout. Nechodí ani na pivo, jen v neděli si skočí na dva, tři kousky, ale doma ho samozřejmě nedržím. Musí se taky odreagovat.
Když jsme se vzali, zjistila jsem, že výborně vaří - a rád, tak nedělní oběd většinou vaří on, já se věnuji dětem, je to dobře a příjemně rozdělené.
A 41 let by mu hádal málokdo. Prostě muž ideál a ne nadarmo mi moje kamarádky, co jsou bez mužů, říkaly, že budou klonovat.
Abych jenom nechválila, manžel je znamením Beran, tak to občas hodně vylítne, ale po minutě je pokoj. Já jsem Vodnářka, dlouho v sobě něco nesu, ale ventiluji vše až když už je pozdě. Taky si to dlouho pamatuji. Protiklady se ale přitahují, tak to nevadí.
Přání na závěr? Ať  je u nás doma s tím mým ideálem stále tak fajn život!

Ula

Text neprošel redakční úpravou

Ulák


DNEŠNÍ TÉMA ZNÍ: Můj partner musí bezpodmínečně mít...

Co vás na mužích nejvíce přitahuje? Na co hledíte ze všeho nejdříve? A co vám naopak vadí a nedokázaly byste to u partnera přejít, nehledě na to, jak úžasný by jinak byl?

Neváhejte a pište, pro co máte u mužů slabost. Také mě bude zajímat, jestli jste nakonec zakotvily s partnerem, který váš požadavek/ky splňoval, nebo jste se zkrátka smířily s realitou.


Své příspěvky můžete posílat na e-mail: redakce@zena-in.cz. Tentokrát budeme soutěžit o krásný balíček vlasové kosmetiky značky Schauma, který obsahuje šampon, kondicionér a vyživující balzám ve spreji.

schauma