Bez vzájemné důvěry se těžko obejde jakýkoli vztah, natož ten partnerský. Jorgu (30) nikdy nenapadlo, že její manžel dá na řeči kamarádů a donutí ji k ponižujícímu testu.

Před půl rokem se jim narodil syn Eliáš. Blonďatý chlapeček sice vzbudil u obou tmavovlasých rodičů překvapení, ale nakonec se tomu jen zasmáli. Nebýt ovšem škodolibých kamarádů novopečeného tatínka. „Tehdy přišel Leoš z hospody a vůbec nemluvil. Napadlo mě, že se asi s kluky pohádali. Jenže druhý den mi došlo, že je naštvaný zřejmě na mě. Nakonec se přece jen osmělil a vybalil na mě, ať mu řeknu pravdu. Koukala jsem jako péro z gauče a vůbec netušila, o jakou pravdu mu jde,“ vypráví Jorga, která pak nevěřila vlastním uším.

Chtěl vědět, čí je naše dítě! Kamarádi mu totiž napovídali, že ho mám s někým jiným a on jen dělá vola. Nevěděla jsem, co na to říct! Hrozně mě ranilo, že o něčem takovém vůbec pochybuje. Nikdy neměl důvod na mě žárlit,“ dušuje se mladá žena, jejíž slovo pro manžela nakonec stejně nic neznamenalo. Přísahy mu nestačily, požadoval nezvratný důkaz o svém otcovství.

dna

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

„Nakonec si prosadil test otcovství. Sice jsem mu řekla, že jestli to udělá, zklame mě na plné čáře, ale vedl si svou. To víte, že je Eliášek jeho! A test to jen potvrdil. Leoš se mi pak dlouho omlouval, jenže svá slova zpátky už nikdo nevezme. Moc mě mrzí, že uvěřil těm opilcům a mě vůbec neposlouchal. Aniž by měl jakýkoli důkaz, podezíral mě z něčeho tak hrozného. Jako bychom se neznali! Nevím, jestli mám ještě díky čerstvému mateřství zjitřené city, ale myslím, že to by mrzelo každou ženu. Snad na to hluboké zklamání z něho jednou zapomenu,“ dodává Jorga.

Čtěte také:

Reklama