Věřit svému snu je chvályhodné. Ovšem nesmí se to brát doslova a do písmene. Manžel paní Ivony (39) se jednoho dne vzbudil s utkvělou představou, že vyhraje miliony. Ona má ale pocit, že je spíše prosází…

„Kamil byl vždycky tak trochu snílek, ale co si vzal do hlavy před dvěma měsíci, to už není normální,“ začíná Ivona vyprávět o tom, jak si její manžel usmyslel, že se stane milionářem. „Všechno začalo obyčejným snem. Jednoho rána mě vzbudil, abych mu rychle přinesla papír a tužku. Pak zavřel oči a začal diktovat různá čísla. Vůbec jsem nechápala, co se děje, ale vzápětí mi to vysvětlil. Prý měl zvláštní živý sen! Vsadil v loterii právě tahle čísla a vyhrál. Zjevil se mu prý i jeho mrtvý dědeček a jasně mu říkal, že musí vytrvat,“ kroutí hlavou jeho manželka.

man

Jestliže si myslela, že to její muž po pár neúspěších vzdá, mýlila se. Svými „výherními“ čísly vyplňuje různé tikety už dva měsíce. Den co den. „Utrácí nehorázné částky. Kolikrát si i koupí los. Ale čím mě vytáčí nejvíce, to nejsou ani tak ty nehorázné částky, které za to platí. On fakt už žije v představě, že ty peníze skutečně získá! svěřuje se Ivona, která neustále poslouchá scénáře, co s takovou částkou udělají.

„Má to dokonale naplánované! Ví přesně, jaké koupíme auto a kde postavíme dům, kolik dáme na spořicí účet a s jakou cestovkou pojedeme na dovolenou. Nedokážete si představit, jak moc mě rozčiluje, když o tom všem hovoří jako o hotové věci!“ rozčiluje se Ivona. Jenže když se do něj pustí, že není normální, když tomu takhle věří, a že by se měl raději zaměřit na to, aby ho povýšili v práci, naštve se.

„Prý to kazím svými negativními myšlenkami a měla bych se místo toho přidat na jeho stranu. Jen tak to prý můžeme přivolat. Kdybych mohla, svázala bych ho a odvezla na psychiatrii. Myslím si, že to už není normální. Dokonce svým přesvědčením, že z nás budou milionáři, nakazil i naše děti. I ony začaly fantazírovat. Zkrátka a dobře, připadám si u nás jako v blázinci,“ dodává Ivona. Její vyhlídky na to, že by její muž přišel k rozumu, se ale zatím nerýsují. Našel si totiž esoterika, který mu má pomoci odblokovat čakry…

Čtěte také:

Reklama