„Pět let jsme spolu chodili, deset let jsme manželé a vychováváme dvě děti. Ze začátku byl sex fantastický, mohli jsme to dělat několikrát denně, ale tyhle časy už jsou samozřejmě dávno pryč. Nejdřív jsem to trochu bojkotovala já. Po porodech jsem neměla moc chuť, a tak to manžel postupem času přestal zkoušet. Jenže teď mám zase období, kdy jsem docela náruživá, ale Jirka o mě zase nejeví moc zájem,“ svěřuje se Aneta.

beh.jpg
Foto: Shutterstock

I přesto, že její partner není do milování nijak zvlášť žhavý, k pohlavnímu styku u nich alespoň jednou týdně dochází. Aneta si ovšem všimla, že do toho Jiří nedává srdce a spíš se projevuje tak, jako by si plnil nějakou povinnost. Jeho manželku zaráží a uráží i volba polohy.

„Chce to jen zezadu. Tvrdí, že si to tak nejvíc užije, ale to pochybuju. Celý život jsme polohy střídali a nikdy to nevypadalo, že by preferoval sex zezadu. Spíš naopak. Je mi to podezřelé a mám tendenci si to brát osobně. Manžel se totiž ani neobtěžuje s žádnou předehrou. Místo toho, aby mě hladil a líbal jako dřív, prostě si mě jen otočí a činí se, aby to měl co nejrychleji za sebou,“ vypráví s lítostí Aneta.

Když se manžela zeptala, jestli už ho nepřitahuje, odbyl ji, ať nevymýšlí hlouposti. Poloha zezadu a absence něžností ovšem Anetě nasadily brouka do hlavy.

„Myslím si, že už se mu prostě nelíbím a možná, že se mu i přímo hnusím. Zestárla jsem, z obou těhotenství jsem si odnesla kila navíc a na starších fotkách se skoro ani nepoznávám, přesto se domnívám, že to není zase taková hrůza, aby se na mě manžel nemohl při sexu ani podívat. Pro jistotu jsem se objednala ke kadeřnici, na kosmetiku a koupila si nové prádlo, snad to v posteli alespoň trochu zafunguje. Jestli ne, tak už to vidím jedině na nějakou poradnu,“ uzavírá Aneta.

Čtěte také: