Další příspěvek a další chvála... Čtenářka Lenig si na manžela nemůže stěžovat, většinou je to miláček.

To je skvělé, milá Lenig, že máte tak úžasného muže. Přeju vám, aby to takhle bylo ještě dlouho


Ahojky milá Lucko i čtenářky ženy-in!

Zdravím ze zamrzlé a sněhem pocukrované Toužimi!

Ptáte se, co dělá doma můj manžel? Občas prudí, občas se vzteká, ale většinou je to můj miláček. Je to domácí kutil, takže si umí poradit celkem se vším, co naše domácnost potřebuje. Vloni jsme se přestěhovali do paneláku, vymaloval, pospravil nefunkční zařízení doma, natřel vše, co bylo třeba. Předtím jsme bydleli rok a půl v baráku se zahradou, tak tam opravoval zahradní nábytek, dokázal posekat zahradu i zrýt mi záhonky nebo pomáhal přesazovat naše obří rajčata do stále větších nádob apod.

rajce

Ale jinak dokáže můj manžel obstojně uvařit, když na to přijde, tak umí i zamést nebo vyluxovat. Pověsit záclony nebo prádlo do sušárny a zase ho sundat, to vše podle toho, zda sloužím na brigádě a nejsem tedy doma. Ale vaří třeba i o víkendu. Jeho doménou jsou ryby, které si dáváme téměř každou neděli. Jinak udělá i zeleninovou polévku nebo buřtguláš, bramboráky, kuřecí směs s rýží a pod. Nepouští se do sladkého pečení ani do omáček.

Co ale taky umí, tak proležet celé víkendové odpoledne u televize a sportu, ale aspoň mám já klid na počítač :-). Na druhou stranu tento uplynulý víkend strávil pro změnu v práci, takže jsem si tu mohla v klidu uklidit kuchyň, linku a v neděli obývák v rámci jarního úklidu. Protože když je manžel doma, tak chce mít klid a jen nerad vidí, když šůruju. Protože nemám práci, jen brigádu, snažím se právě tyhle věci dělat, když jsem doma a on v práci.

Když ho někdo požádá o pomoc, tak ochotně jde, v tom jsme oba stejní. Samozřejmě svou pomoc nabídne tehdy, když ví, že tu činnost zvládne. To dá rozum.

A tak bych z těch jeho činností ráda vynechala to pruzení a jinak jsem spokojená :-)

Přeji všem krásný zmrzlý den

Lenig

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

A co vy, milé ženy-in? Jak jste na tom? Napište mi, budu se těšit.

Téma dnešního dne zní: S čím vám doma pomáhá partner?

Pište, jedna z vás může opět vyhrát. A co? Tentokrát pomocníky do kuchyně a koupelny Max San: odmašťovač do kuchyně a tekutý čistící prostředek s dezinfekčním účinkem. A k tomu ještě antiperspirant Dove pure. Pište dnes do 14.30 hodin. Těším se na vaše příspěvky.

  • Adresa: redakce@zena-in.cz
  • Heslo: POMOC DOMA

pomoc

Reklama