Co si pamatuju, tak Karel byl vždycky takový kutil. Věčně byl zalezlý ve své dílně a na něčem pracoval. Starým věcem, které bychom už nepoužili, dokázal vdechnout úplně nový život. Třeba starou komodu po mé mamince krásně opravil a celou ji pomaloval malými barevnými kvítky. Když byly děti malé, vyřezával jim zase ze dřeva panáčky na hraní. Obdivovala jsem jeho smysl pro detail a byla jsem vážně vděčná, že mám tak šikovného manžela. Pak ale jednou přitáhl domů pec na zapékání nehtů i s nějakými laky a dalšími serepetičkami. Myslela jsem, že se zbláznil.

644102a6ce000obrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Karel Zuzaně vysvětlil, že na internetu narazil na videa a fotky se zdobením nehtů a samozřejmě ho to zaujalo a chtěl to ihned vyzkoušet. Nabídl tedy své manželce, že se jí postará o manikúru. „Ze všeho nejdřív jsem si myslela, že si dělá legraci, on je Karel občas takový vtipálek. Když mi ale řekl, kolik za ty věci zaplatil, došlo mi, že by to byla pěkně drahá sranda. Na otázku, co s tím jako hodlá dělat, odpověděl, že by mi zkusil udělat nějakou hezkou manikúru. A k mému překvapení mu to šlo docela dobře. O jeho nové zálibě jsem si myslela své, o tom, kolik za to utratil taky, ale alespoň jsem měla poprvé v životě hezky upravené nehty,“ přiznává Zuzana.

Zuzanina tolerance Karlova nového koníčku ale dosáhla svého vrcholu, když se jednou odpoledne vrátila z práce a načapala Karla, jak sedí v kuchyni s nějakou ženou, klábosí a u toho jí lakuje nehty na červeno. „Jednou jsem přišla domů z práce dřív, zouvám se a najednou slyším, jak se z kuchyně ozývá hlasitý smích nějaké ženské. Rychle jsem rozrazila dveře do kuchyně a tam vidím Karla, jak sedí s tou ženskou u stolu a náramně se baví. Když jsem zahlédla všechny ty laky, UV lampu a její červené nehty, hned mi došlo, o co jde. Chvíli jsem na ně jen zírala, pak se ta ženská zvedla, poděkovala, vytáhla z peněženky dvoustovku a při odchodu mi ještě před obličejem zamávala těmi rudými drápy se slovy, že nečekala, že by měl Kája manželku.

Zuzana nevěřila svým uším, když jí její manžel řekl o svém novém přivýdělku. Kromě ženy, kterou Zuzana viděla u nich doma, totiž stihl svým umem obšťastnit ještě několik společných kamarádek. „Myslela jsem, že to bude něco, co zůstane za zavřenými dveřmi. Dokud dělal Karel nehty jen mně, neměla jsem s tím problém. Tohle už je ale na mě moc a musím přiznat, že se za něj trochu stydím,“ svěřuje se Zuzana.