Čtenářka marry.lu  zažila ve svatební den zajímavý příběh. Její muž byl doslova otráven, ale přežil… Díky Vám marry.lu za příspěvek a já si z toho beru ponaučení. První tři piva ze sudu vždy nechám kamarádům …

Ahojík všem!
Já se vdávala před dvěma lety. Na svatební noc jsem si velké naděje nedělala, spíše jsem ji vůbec neplánovala :)
Plán byl takový: říci si ANO, oběd s rodinou, přesun na zahradu a tam slavit s přáteli až do rána. Připadalo mi to super a moc jsem se těšila!! Ale jak to tak bývá, realita trochu sešla z této cesty.
Den před svatbou se k nám začala sjíždět rodina z dalekých krajin aby zde nocovala. Můj v tom viděl příležitost a pravil ,, narazíme jeden sud už dneska, jestli je vše v pořádku“. :)) (Bože, jak průhledné . . .). Dal si pár piv a šlo se spát.
Druhý den ráno se zmínil, že ho trápí žaludek. Každý si ho dobíral skrze předsvatební stres. U oltáře se začal strašně potit a vůbec nevypadal dobře. Naštěstí to ustál . . .
U oběda do sebe nic moc nedostal, moje svědkyně ho začala krmit Endiaronem (snad se to tak píše :) ), páč na něj přišla běhavka. Ještě v restauraci ho chodila celá rodina kontrolovat na WC a střevní pochody mého manžela byly najednou tématem s velkým T. ,,Hmmm, ten dort je opravdu báječný a co Romča, ještě má průjem . . .“ :))
Po přesunu na oslavu jsem ho uložila do pelechu a šla se starat o hosty. Kdo chtěl vidět ženicha musel do domu nakouknout do ložnice, nebo počkat až vyleze z toalety, kde trávil každých 10 minut. Ještě že máme onu místnost v patře i v přízemí.
Kamarádi slavili až do ranních hodin, přesně podle plánu. Já běhala mezi nima a manžílkem o kterého jsem pečovala. Protože se situace po probdělé noci nezlepšila, vezla jsem ho v horečkách na pohotovost. Diagnóza? Otrava!!!!! Ten PAKOŠ se den před svatbou tak těšil na pivo, že ani nepropláchnul vypůjčenou pípu, která byla napuštěná nějakou chemií. První tři piva vypil sám, proto bylo zle jen jemu. Do dnes říkám ,,dobře mu tak“. A on říká ,,Jsem se z té svatby doslova po.ral.“
marry.lu
Text nebyl redakčně upraven


Jaká byla vaše svatební noc?

  • Těšila jste se na ni?
  • Splnila vaše očekávání?
  • Vypadala tak, jak jste si ji vysnila?
  • Zrealizovali jste ji až později?
  • Máte z ní veselou historku?
  • Nebo snad smutnou?
  • Splnila svůj účel?
  • Byla to vaše nejkrásnější noc života?

Vaše příspěvky k tomuto tématu klidně již dnes posílejte na e-mail:

redakce@zena-in.cz

Jedna z vás, která přispěje, získá jako odměnu bonboniéru Oříškový sen (včera jsem jednu snědl a byla výborná) a lehce erotickou hru pro dva Nevinné hrátky.

Reklama