Po pětadvacetiletém „harmonickém“ manželství, přišel šok. On nevydržel „tutlat“ své tajemství a přiznal se k nemanželskému synovi.  V ní se v tu chvíli vřela krev a měla chuť mu vyškrábat oči. (Která z nás by neměla, že?) Ale jak se říká, „ráno, moudřejší večera“, celou věc přehodnotila a rozhodla se k překvapivému řešení.

Helena s Ondřejem patřili vždycky k záviděníhodným párům. Zamilovali se do sebe už na studiích, po promoci se vzali, časem postavili dům, zplodili dvě krásné děti… Člověk by řekl, že se jim dařilo vše, na co sáhli. A pokud přišly nějaké krize, jakože přišly, překonali je se šarmem sobě vlastním.

kid

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Jenomže tahle idylka dostala nedávno trhlinu.

Ondřej měl tři roky tajemství v podobě nemanželského dítěte. Se svou sekretářkou. Jak ubohé, trapné a pokleslé, jako z nějaké červené knihovny, řeknete si, ale je to tak. Život někdy píše opravdu „pitomé“ příběhy.

Tři roky držel své tajemství pod pokličkou, a hrál roli skvělého manžela. Jenomže nějaká chvilková slabost, či neudržitelná tíže svědomí ho zradila a jednoho „krásného“ večera to své ženě „vyklopil“.

Ondřeji se ulevilo a Helena nevěřila svým uším. V první chvíli dala průchod emocím. Jako každá žena, která se cítí podvedená, ponížená, zklamaná, bolavá. Křičela, plakala, vyčítala a možná i fackovala. Pak překotně balila kufry (jemu nebo sobě, na tom nesejde), ale když ji přešel prvotní nával vzteku, pochopila, že rozchod není řešení.

Ztratila by všechno, co tak milovala a dala by to „nějaké“ sekretářce? Zahodila by těch šťastných pětadvacet let? Toho bohdá nebude, řekla si a Ondřejovi odpustila.

A protože je to ženská formát, přišla s velkorysým návrhem, aby svého „levobočka“ přivedl. „To dítě za nic nemůže, ale jeho matka mi nesmí na oči!“

Světe, div se, chlapeček a Helena k sobě pojali sympatie. Směl jí říkat Heleno a Helena v něm našla náhradu za vnouče. Její vlastní děti se k potomkům stejně nemají…

…a tak si Helena užívá babičkovské role, s Ondřejem berou dítě na víkendy a letos plánují společnou dovolenou.

Mohl tenhle příběh dopadnout lépe? Ondřej je se svým synem a s tou nejbáječnější ženou pod sluncem. Ten malý capart vnesl do jejich „okoralého“ vztahu nový život a vzrušení.

 Co tomu říkáte, milé ženy-in. Dokázaly byste něco takového, nebo je to pro vás nemyslitelné?

Napište nám svůj názor do diskuze.

Čtěte také:

Reklama