Celý život sama se sebou o něco soupeřím. Nejtěžší pole soupeření je moje váha. Kolikrát jsem už bojovala sama se sebou, ale to moje horší a pohodlnější já vždycky vyhraje.

Zrovna tak je to se studiem cizích jazyků, zvýšením pohybu a jinými  předsevzetími.

Ovšem toto je soutěžení nepříliš vážné.

Horší to měla moje kamarádky, která měla rivalku v manželství. Její manžel se prostě pobláznil, a to ani ne do mladší, ale do kolegyně. Kamarádka to řešila podle mně velmi dobře. Když to zjistila, zaťala zuby, v klidu s manželem promluvila a řekla mu, že mu nebude bránit, ale že mu navrhuje volné manželství. Prostě spolu budou žít dál jako před tím, ale ne ve společném loži a nebudou pátrat po svých partnerech. Manžel to s radostí uvítal, ovšem jen do té doby, než mu kamarádka dala najevo, že má milence.

V tu ránu ukončil svůj poměr, totéž udělala ona a dnes je to nejlepší manželství, které znám. Myslím, že udělali dobře, když bez výčitek udělali za touhle příhodou tlustou čáru a už se k ní nikdy nevrátili.

Čtenářka Eva

Před kamarádkou smekám, že udělala takový vstřícný krok vůči nevěrnému manželovi. Ať jim to dlouho vydrží! A vy zkuste zatít zuby jako ona a bojovat s kily i jazyky. Držím vám palce!

Rivalky v manželství, znáte určitě takové, že?

Téma úterní: RIVALITA
Zažila jste někdy rivalitu?
Soupeříte teď s někým?
Jste ráda rivalkou?
V čem - v práci, lásce?
Odsuzujete rivalitu?
A co zdravé soupeření?
Co si myslíte o soupeření - je dobré, špatné?
Přerodila se vaše rivalita v něco pozitivního?
redakce@zena-in.cz

Reklama