Dnešní téma zaujalo u nás v redakci také naši zástupkyni šéfa, Klárku Wimmerovou. Poslala mi milé povídání o svém manželovi Kubovi.

Moc děkuju za příspěvek, Klárko, jsem ráda, že máte pěkné manželství. Ať vám to dlouho vydrží! Hezký den.


Z pohledu dlouholetých manželských svazků jsem vdaná teprve chvíli, v září to budou dva roky. Bydlíme spolu čtyři roky, takže myslím a doufám, že už se známe dobře a překvapovat se budeme jenom pozitivně. :-)

Kubíček není žádný babochlap, navzdory tvaru jména, které jsem teď použila a kterým ho oslovuji nejčastěji. Je to chlap jako hora a mám na něm ráda kromě jiných věcí to, jak je zručný, šikovný, nebojí se žádné práce - ani té opravdu těžké - a se vším si ví rady. Mohu se tedy spolehnout, že všechno kolem domu a naší domácnosti bude v pořádku, a co nefunguje, to opraví... (že to někdy trvá, to už je věc jiná).

Pokud odhlédnu od hmotných statků, opravdu doceňuji, že se mnou sdílí všechno, co mě trápí, že si o tom se mnou povídá (tedy kromě toho, když mě trápí například to, že si soustavně plete koberec v ložnici s košem na prádlo).

Na mého manžela se tedy mohu spolehnout ve všech zásadních záležitostech - a ostatní maličkosti občas řeším jenom proto, že žádné „velké starosti“ nemáme (ťukám na dřevo), tak aby „řeč nestála“. (zdravím tímto pana Hausmanna, jistě ho znáte :-)).

Klára W.

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: V čem je vám partner oporou?

  • Můžete se na svého partnera spolehnout?
  • V čem je vám největší oporou?
  • Co byste si bez něj nedovedla představit?
  • Chybí vám opora?

Napište mi, těším se na vaše příspěvky! Jedna z vás získá za odměnu knížku Kdo miluje nejvíc (T. Stimson) z nakladatelství Domino. Pište do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz, heslo je OPORA. Předem děkuju!

kni

Reklama