V příspěvku čtenářky Eliany se seznámíte s nenasytným žaludkem jejího manžela, který opravdu zdlábne, na co přijde. A tak si pochutnal na... (To až v příspěvku.)

Milá Eliano, díky za příspěvek. Odedneška jím jen to, co dostanu přímo pod nos...


Posledních pár měsíců není k humoru příliš blízko. Zdraví je prevít a spolu s nedostatkem slunce ke mne ne a ne přijít. Čekalo mne jedno z mála vyšetření, kdy jsem se jela objednat osobně neb to vyžadovala situace. Jednalo se o fotografii střev, která byla pěkně nasvícena lahodnou látkou, kterou jsem měla večer vypít nalačno a ráno se nechat přijít nechat pěkně zrengenovat. Dostala jsem kelímek s víčkem s nevábně mléčnou hustou tekutinou. Už když se ten kelímek snažila v autě nějak bezpečně usadit poté, co se mi to málem vylilo v kabelce, čekala jsem problém. Jaká  vzorná žena jsem cestou domů stačila nakoupit, zavolat manželovi, že jsem dostala tuhle laskominu a vezu večeři a něco dobrého.


Kelímek jsem pěkně usadila na podlahu auta a jela jako s vládní delegací. Na dálnici jsem se táhla jako dým v zimě nad vesnicí. Zatáčky jsem jela opatrně na dvojku. Dorazím domů. Muž vyjde ze dveří, aby mi pomohl s nákupem. První mu do ruky dávám ten inkriminovaný kelímek, ať dá pozor, aby se to nevylilo. Do druhé ruky vzal jednu tašku s nákupem. Zavírám kufr, beru kabelku a poslední tašku s nákupem. Vkráčím do kuchyně, že uložím nákup a uvařím. Ukládám zrovna ze stolu zeleninu do lednice, když můj pohled padne na ten důležitý kelímek a polilo mne horko. Dvě třetiny zmizely!

Udeřím na manžela, co jako se stalo, jestli to někde vycintl na dvoře. Ten na mne kouká jako jelen. 
„Aha, no já si říkal, že ta  rozteklá zmrzlina divně chutná. V tomhle kelímku se přece prodává zmrzka s sebou! Nebo ten šlehaný tvarohový krém.....“
Šly na mne mdloby při představě, že bych se měla vracet tam a zpět 70km do nemocnice. Fakt jsem se byla za tu jeho vášeň k jídlu na něj velmi naštvaná, ale ne dlouho....Asi za dvacet minut se ozvaly jeho útroby jako měl každou chvíli porodit slona. Vzala jsem zadostiučiněním jeho dlouhodobý pobyt na wc a vsadila na to, že holt ta třetina na mé malé tělo bude stačit až večer přijde čas. Stačilo a mé útroby zářily na rtg jako vánoční stromeček. Když si na to vzpomenu, vždycky mne ta příhoda znovu a znovu rozesměje a stala se velmi legendární mezi přáteli!

Eliana

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20.5.2013: Den plný smíchu

Tentokrát se vás neptám na konkrétní problém, který řešíte, milé čtenářky. Dokonce vám ani neudává přesnou formu, jak má váš příspěvek vypadat. Vymezme si akorát čas. Když se kouknete třeba na posledních sedm dní, co vás v něm nejvíc rozesmálo?

Posílejte mi...

  • … popisy komických situací, které jste prožily,
  • … vtipy,
  • … vlastnoručně vyfocené humorné snímky,
  • … odkazy na zábavná videa...

… prostě cokoli, co vám přišlo v minulém týdnu směšné. Doufám, že tato editace bude plná zábavy! Jednu z přispěvatelek odměním za příspěvek hrou Slovní labyrint od firmy Epline (více o hře zde: WORD, slovní labyrint je nová společenská hra pro celou rodinu). Příspěvky posílejte nejpozději 20.5.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu:

word

Reklama