Čtenářka ekleinovka měla smůlu na prvního ženicha. Zpil se již před obřadem a pak v tom pokračoval. Více v jejím článku. Děkuji Vám ekleinovko za Váš příspěvek.

Svatební noc
 
Ke svatbě patří neodmyslitelně i společně prožitá první noc - oficiální manželská,čili svatební.
Neboť nejsem žádný troškař,prožila jsem si hned dvě.Takže mohu porovnávat,hodnotit,vypíchnout klady či zápory.
Plna zážitků byla ta první. Měla bych začít od počátku. Ženich se loučil se svobodou den před svatbou.Vskutku tah značně nerozumný. Zkároval se pod obraz boží .V jakém stavu dorazil na poslední chvíli na radnici,si dovedete představit.Čpělo to z něj jako z pípy,oči skleněné a přihlouplý výraz ve tváři dokresloval celkový dojem. Mně to bylo vcelku jedno,protože jsem se vdávat ,,musela“ a těhotenské nevolnosti mi dávaly pořádně zabrat.

Rodiče byli značně na trní,protože stačil jediný pohled na kymácejícího a mumlajícího budoucího muže a už je chytal záchvat vzteku. Pohlédli vedle něj,nevěsta jako bledule i přes makeup,chystající se každou chvíli omdlít. Když se oddávající ženicha ptal,zda si mne bere dobrovolně za ženu,procedil cosi mezi zuby .Ptal se ho tedy znovu. ,,Si snad nerozuměl,jasně,že jo.“ No,to už se na mé tváři objevil pořádný ruměnec.

Výraz rodičů byl ještě zuřivější. Když mělo dojít na první manželské políbení,přišla mdloba. Alkoholové výpary z úst novomanžela,stres,těhotenství....Skácela jsem se jako podťatá.Naštěstí do náruče svědka. Když mne probrali,držel můj svědek manžela pod krkem,že mu ji vytne veřejně.Upustil od inzultace,jakmile viděl můj ztrápený výraz. To byl tedy obřad.
Společný oběd jsem okusila pouze symbolicky,neboť žaludek jsem měla stále na vodě. Všichni se vesele bavili,kromě rodičů,mne a mého svědka.Ten byl stále naježený a ve střehu.Jako ostříž sledoval mého muže,jak konzumuje jedno pivo za druhým a prokládá to panáky.

Také můj táta se ježil a výhrůžné pohledy směřovaly k osobě ženicha. Ten se během hodiny zpil tak,že se nemohl ani zvednout od stolu. Pouze blekotal nesrozumitelná citoslovce.Přitom rozhazoval rukama. Při jednom takovém nekontrolovatelném pohybu vylil obsah půllitru mně do klína .Odešla jsem na hotelový pokoj se převléct.Tento pokoj jsme měli zarezervovaný pro strávení oné svatební noci. No,zkrátím to.Chvilku jsem se natáhla a usnula únavou a vyčerpáním,jako když mne do vody hodí.
Ženich si myslel,že mne kamarádi unesli.Obviňoval mého svědka/byl to můj nejlepší kamarád ze školy/,že v tom má prsty.Ten už ho měl plné zuby,tak mu nabulíkoval,že mne kluci odvezli na chatu. Novomanžel se vypotácel z hotelu .Několikrát se vyválel ,ale kymácel se dál. Projíždějící policejní hlídka jej neponechala bez povšimnutí. Naložili ho a odvezli na záchytku.
Já jsem se vyspala dorůžova a ani mne nenapadlo,že jsem v pokoji sama.To rodiče mne upozornili,kde strávil svatební noc a kam si jej jako čerstvá mladá paní musím jet vyzvednout.
No,nevolnost mne neopustila,naopak. Musel se mnou jet můj táta. Muže jsme vyzvedli a dopravili domů.Sliboval hory doly,že to bylo naposled.
Jak většina z vás ví,pití ho neopustilo dodnes.Zato já jeho po pár letech ano.....
Druhá svatební noc byla romantická...krásná.... Celé roky, co jsme spolu,jsou plné lásky,porozumění, pohody.
ekleinovka
Text nebyl redakčně upraven


Jaká byla vaše svatební noc?

  • Těšila jste se na ni?
  • Splnila vaše očekávání?
  • Vypadala tak, jak jste si ji vysnila?
  • Zrealizovali jste ji až později?
  • Máte z ní veselou historku?
  • Nebo snad smutnou?
  • Splnila svůj účel?
  • Byla to vaše nejkrásnější noc života?

Vaše příspěvky k tomuto tématu klidně již dnes posílejte na e-mail:

redakce@zena-in.cz

Jedna z vás, která přispěje, získá jako odměnu bonboniéru Oříškový sen (včera jsem jednu snědl a byla výborná) a lehce erotickou hru pro dva Nevinné hrátky.

Reklama