Nevěra vzniká často z touhy nevěrného partnera po něčem, co doma postrádá. Jinak tomu nebylo ani u Kamily. Se Zdeňkem (44) žije už pět let, z toho čtyři roky jako jeho manželka. Krátce po seznámení totiž otěhotněla.

„Samozřejmě jsem mu neřekla ano jen kvůli dítěti. Imponuje mi, vzhlížím k němu a taky ho miluju. Problém je v tom, že se nikdy moc neměl k nějakým něžnostem nebo mazlení. Je spíš na drsnější sex. I já si v něm libuji, ne že ne, ale chybí mi i ta něha. Alespoň občas,“ stýská si Kamila, která však u svého muže za celé ty roky pochopení nenašla. A tak ji napadlo, že by mohla tohle všechno najít v cizí náruči.
wo.jpg
Foto: Shutterstock

„Vůbec mi nepřišlo na rozum najít si milence. To by můj muž nesnesl, je rozený macho. Ale při sklence vína jsem mu předloni navrhla, že bych to zkusila s nějakou ženou. Ne že bych byla lesbička nebo měla podobné zkušenosti. Spíš mě to vždy lákalo jako něco nového, nepoznaného. Takové zpestření. A jak jsem tušila, vůbec nebyl proti,“ usmívá se Kamila. Tehdy společně usedli k počítači a na seznamkách hledali vhodnou kandidátku. Úspěšně.

S Olgou (36) si Kamila rozumí po všech stránkách. Nejsou nejen milenky, ale také skvělé kamarádky. Také mají jasně dané hranice. Zdeňka k intimnostem nikdy nepřizvaly. „Bojím se, aby se to nezvrhlo v něco, co nechceme. Takže mu o našich holčičích sešlostech jen barvitě vyprávím. Stačí mu to. Nikdy to mezi námi v posteli nejiskřilo tak, jako od té doby, co mám milenku. A s ní si užívám všeho, co mi chybí s mým mužem. Značka ideál,“ pochvaluje si.

Čtěte také:

Reklama