Nevím, kde jsem vzala tu odvahu, abych se vám svěřila s tak intimní záležitostí. Ale nakonec jsem usoudila, že možná nejsem sama, komu se podobné věci dějí. Nemám se za co stydět, protože nám tohle „nestandardní“ řešení zachránilo manželství.

Přečtěte si intimní zpověď jedné mé kamarádky. Myslím, že není podstatné prozradit její jméno, ale ubezpečuji vás, že tento příběh zveřejňuji s jejím souhlasem, neboť ji samotnou zajímal váš názor.

Čtěte také:

Jaký je váš sexuální apetit?

Snížená sexuální touha. Nehrozí vám?

Jsme osmnáct let manželé, máme dvě děti a žijeme v poměrně harmonickém vztahu. Až na jednu věc, která je pro dokonalý vztah dost podstatná. (Bohužel pro mě.) Máme rozdílnou chuť na sex.

prostitite

Bylo to tak vždycky, ale když jsem byla mladší, nijak mi to nevadilo. Těšilo mě (a těší), že se manželovi pořád líbím a že po mně touží. Ale postupem času můj zájem o sex pohasl a propast mezi námi se začala prohlubovat. Jenomže paradoxy fungují dokonale: Čím více jsem ho odmítala, tím více po mně toužil. Každé milování jsem se musela hodně přetvařovat, abych vyhověla, ale věřte mi, byla jsem z toho dost nešťastná.

Došlo to tak daleko, že jsem se před ním přestala převlékat nebo chodit jen tak v prádle, aby si to nevykládal jako výzvu. Občas jsem záměrně vyvolala hádku, aby byl naštvaný a neměl na sex chuť.

Nikdy jsem si nemyslela, že využiji služby své kamarádky psycholožky, ale nakonec jsem ji vyhledala, aby mi poradila. Ale znáte to. Vyslechla jsem si takové ty odborné psychologické řeči, že se musíme vzájemně dohodnout a najít společný kompromis.

Upřímně se docela divila. Mého manžela zná a ví, že je to pohledný chlap, kterého by jiné braly všema deseti.

A vida, k něčemu mi byla psycholožka přece jen dobrá. Přivedla mě na nápad.

Navrhla jsem manželovi, aby si našel milenku. Asi vám připadám šílená, ale představa jeho nevěry se mi docela zamlouvala. Třeba by ve mně vyvolala ztracenou touhu.

Jenomže on to radikálně odmítl s tím, že chce jenom mě, že ho jiné ženy nevzrušují.

A pak navrhl jinou variantu on: „Budu ti za sex platit.“

Chtěla jsem mu dát facku a zařvat, co si o sobě myslí…ale nakonec se mi jeho návrh docela zalíbil.  tala jsem manželovou placenou štětkou, a ta role se mi začala zamlouvat.

Jsem divná, já vím, a taky jsem náš krok probrala s psycholožkou, jestli nejsem úchyl.

Ona mě vyslechla, nehnula ani brvou a pak se začala smát. „Řeknu ti to takhle: Dokud to vám bude oběma vyhovovat, tak je to naprosto v pořádku.“

Čtěte také:

Reklama