Většinou jsou to právě ženy, komu v delším vztahu začne chybět pozornost partnera. Jitka (37) to vyřešila po svém. Milence si vymyslela a užívala si jeho pozorností. Ani ve snu by ji ale nenapadlo, že si zadělává na pořádné problémy.

„Můžete si myslet, že jsem blázen, nebo snad i zoufalec, ale já se za to nestydím. S Petrem už to dávno nebylo o romantických vyznáních, milostných vzkazech či žhavém flirtování. Ostatně, to by po dvanáctiletém manželství asi ani nikdo neočekával. Jenže mně to chybělo, asi jako každé ženě. Tehdy jsem právě četla nějakou romantickou knihu, v níž si milenci dopisovali, a já zatoužila po něčem podobném,“ svěřuje se Jitka, která si ale nechtěla hledat milence a manžela podvádět. A tak si ho vymyslela.

láska

Dala svému milenci jméno, založila email a rovnou si z něho poslala první zprávu. „Psal“ v ní o tom, jak ji poprvé potkal a hned se do ní zbláznil a musí ji vidět zase. Jejich fiktivní vztah postupně nabíral na obrátkách. „Nikdy bych nevěřila, že si člověk dokáže něco takového vsugerovat, ale chvílemi jsem měla skutečně pocit, že Ondra existuje. Byla jsem do něj zamilovaná až po uši. Byl to pro mě takový útěk od všední reality, odreagování se,“ líčí Jitka. Jenže po několika měsících se její „bokovka“ provalila.

„Nějakým nedopatřením jsem se špatně odhlásila z emailu a můj manžel se do něj podíval. Ani se nedivím té scéně, kterou ztropil v domnění, že mám milence. Jenže on se neuklidnil ani poté, co jsem mu vše vysvětlila. Nevěřil mi a nevěří doteď. Už měsíc se mnou nemluví, spí v pracovně a přemýšlí o rozvodu. No a já už nevím, jak bych ho přesvědčila, že skutečně o nic nejde. Jen doufám, že dostane rozum a taková prkotina nám nakonec nerozbije manželství,“ dodává Jitka.

Čtěte také:

Reklama