Jakmile se blíží její dny, začíná Evě sexuální půst. Pro manžela je totiž naprosto nemyslitelné, že by se jí v tu dobu dotkl v intimních partií. Má doslova hrůzu, že se potřísní menstruační krví. A jeho obavy trvají i poté, co Evina perioda skončí. Aby měl jistotu, že je skutečně čistá, musí absolvovat den ve wellness centru. Pokaždé. Přitom se nemůže stát, že by ho jeho žena zapomněla včas varovat. Aby měl jistotu, pečlivě vede její menstruační kalendář.

mik.jpg
Foto: Shutterstock

„Ačkoli to každému včetně mě přijde bizarní a svým způsobem by mě to mohlo i urážet, nebabrám se v tom. Jednoduše je trochu ujetý a já jeho pocity respektuji. Vím o nich od začátku a s tím jsem do manželství taky šla. Ve všech ostatních aspektech soužití je to totiž báječný chlap, o kterého by byla škoda kvůli takové malichernosti přijít,“ říká Eva, která se naučila nebrat si svůj očistných den osobně. Naopak si relaxu užívá. Jediné, čeho se do budoucna obává, je mateřství.

„Děsím se porodu. Respektive manželovy reakce na něj. Samozřejmě k němu nepůjde. Ale i tak by mohl utrpět nějaké trauma, jen z představ. Co však vím naprosto jistě, je to, že mě po šestinedělí čeká minimálně prodloužený víkend v hotelu s bazénem a vířivkou,“ směje se Eva.

Čtěte také: