„V sexu nám to vždycky šlo. Byli jsem celou dobu naladění na podobnou notu. Nestávalo se, že já bych chtěla a manžel ne a naopak. Jenže časem to nadšení samozřejmě začalo trochu uvadat. Aby taky ne, když už jsme spolu patnáct let a z toho deset let manželé. Ani jeden neměl moc chuť na nějaké hrátky. Možná proto že spolu kvůli pandemii trávíme až moc času a oba jsme ve stresu kvůli zdraví a práci,“ popisuje Adéla problémy v milostném životě, které se objevily před několika měsíci.

Foto: Shutterstock

Manželé si řekli, že to takhle nechtějí. Nechtěli, aby se z milenců stali jen spolubydlící, a tak se dohodli, že každý přijde s návrhem, jak jejich sexuální život zlepšit a ozvláštnit, aby je to spolu zase bavilo.

„Hledala jsem nějaké rady na internetu. Zjistila jsem, že manžela možná nepřitahuju proto, že mě teď vídá v podstatě jen doma ve vytahaných teplácích. Upravenou už mě neviděl ani nepamatuju. Tak jsem se začala víc snažit a na internetu si objednala sexy prádlo. Napadlo mě ještě společné sledování porna nebo hraní nějakých rolí, ale manžel teda prokázal o dost větší fantazii. Po týdnu od našeho rozhovoru mi navrhnul, jestli to nezkusíme ve třech a nepřizveme někoho dalšího,“ uvádí žena.

Ta přiznává, že ji manželův návrh zaskočil a nebyla na něj schopná hned reagovat. Vzala si tedy čas na rozmyšlenou. Bála se, že když bude souhlasit, manžel zjistí, že mu sex s jinou vyhovuje víc a dojde k tomu, že Adélu opustí. Nechtěla ale návrh jen razantně zamítnout, a tak se manžela po týdnu zeptala, jak by si to představoval.

„Řekl, že má takového střeleného kolegu v práci, který by do toho možná šel. A kdyby ne, tak prý existují inzeráty. Zůstala jsem jako opařená. Vůbec mě nenapadlo, že má na mysli trojku s mužem. Myslela jsem, že si chce splnit tajnou fantazii o dvou ženách. Tohle mi teda vyrazilo dech. V rozčílení jsem mu řekla, že do ničeho takového rozhodně nejdu, že další penis nepotřebuju a nechápu, proč by on měl. Pokrčil rameny, a tím naše diskuze skončila. Už je to čtrnáct dní a o trojce jsme se ani jednou nebavili. Manžel se mi tím návrhem zprotivil. Musím na to pořád myslet. Co když je gay a já jsem jenom zástěrka? Láká mě mu prohledat telefon, abych zjistila, jestli si s tím kolegou náhodou tajně nepíše. Je mi z toho úplně zle,“ uzavírá Adéla.

Čtěte také:

Reklama