„Přátelství je to nejcennější, co člověk může získat,“ zní citát od Jaroslava Foglara. Právě těmito slovy se řídí Ivana. Svou nejlepší kamarádku má moc ráda, je pro ni jako sestra, kterou neměla. Nyní má ale dilema. Přemýšlí, jestli kamarádce říci o sexuální nabídce jejího manžela, kterou si Ivana vyslechla.

affair

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

„S Péťou se znám již od střední školy, pojí nás dlouhá léta skvělého přátelství. Lukáše, jejího manžela, jsem jí schválila hned na první společné schůzce. Splňoval všechny kritéria „perfektního“ chlapa. Mé obrovské rozčarování přišlo nyní,“ vypráví Ivana, která se z nabídky Petřina manžela nemůže vzpamatovat. Nejvíc se trápí tím, zdali o tom své kamarádce říct. Jenže, jak říct blízké osobě o tom, že její manžel vám oznámil, že vás chce jako milenku?

Mohlo by vás zajímat:

Skutečná přátelství jsou věčná.
Marcus Tullius Cicero
Zdroj: www.citaty.net

„Bojím se toho, že když jí svěřím, co mi Lukáš řekl, obrátí se to proti mně. Ona má svého manžela jako modlu. Vzor ctnosti a dokonalosti. Že by se tahal s nějakou ženskou, k němu nejde.“ Ivanu tak užírá svědomí. Snaží se manželskému páru vyhýbat, co to jde, ale to nepomáhá. Dokonce se snažila kamarádce něco naznačit, ale ta to nepochopila a vždy udělala scénu. „Ptala jsem se jí, coby udělala, kdyby jí nějaká známá řekla, že ji muž podvádí. Vyjela na mě. Tvrdila, že tohle se stát nemůže, že jejich manželství je perfektní. Pár dní se pak se mnou nebavila. Obvinila mě z toho, že jim vztah závidím. Právě z toho důvodu se bojím jít s pravdou o jejím manželovi ven. Ten hajzl si toho je moc dobře vědom a vždy se na mě jen tak přiblble usmívá. Nechci o kamarádku přijít, ale ani v sobě dusit tuhle věc,“ dodává na závěr Ivana.

Čtěte také:

Reklama