Další zajímavý příspěvek zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Renicek. Když jde nakupovat nějaké zásadní oblečení, bere si manžela vždy s sebou, přeci jen budou chodit vedle sebe, tak ať se trefí do společného vkusu.

Pár by se měl doplňovat, souhlasíte? Na nakupování oblečení si čtenářka Renicek proto bere manžela s sebou...


Jak tak často poslouchám nářky kolegyň na téma nakupování a manželé, je ten můj nejspíš dost velkou výjimkou. Ne, že bych ho sebou tahala, když si jdu koupit ponožky, ale když jde o něco většího či nákladnějšího, beru ho sebou. A on rád jde. Není to moc často, kdy si kupuji kabát, večerní šaty nebo koženou bundičku. Ale když je to něco podobného, dám na manželovu radu. Má rád elegantní, jednoduché věci jako já a tak se mohu spolehnout na to, že jeho poradní hlas je právoplatný. Ne že bych si neuměla udělat vlastní úsudek, ale občas je člověk nerozhodný a taky dobře nevidí, jestli mu někde vzadu kabátek neodstává nebo mašle příliš netrčí a to se takový ochotný, nakupovací manžel opravdu hodí. Vím, že mi neřekne, že mi něco sluší a nebo padne pokud to skutečně nebude pravda. A u nás je to pořád tak, že líbit se samozřejmě chci všem ale především jemu.
A ještě jeden efekt tohle nakupování má... znáte naše pány, milé dámy... mají radost, když se s nimi radíme, mají rádi pocit, že jsou pro nás důležití a nepostradatelní, dělá jim dobře, když se jich ptáme na jejich názor a dělá jim ještě lépe, když se jejich názorem i tak trochu řídíme. Tak proč nespojit příjemné s užitečným. Nakoupím dobře, protože mi manžel pomůže s výběrem. Jemu dělá radost, že je pro mne jeho názor důležitý a ještě spolu třikrát, čtyřikrát do roka strávíme příjemné společné odpoledne, které většinou uzavřeme někde v kavárně u kávy. Kolegyně říkají, že by toho svého u nakupování nesnesly, u nás to ale takhle celkem dobře funguje.

Renicek

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10. 10. 2012: Kecá vám partner do šatníku?

Někteří chlapi jsou k oblečení svých drahých poloviček lhostejní, jiní jsou spokojení, ale najdou se i tací, kteří stále něco kritizují. Mě v dnešním tématu zajímá, jak je na tom ten váš chlap.

  • sperkyKecá vám do šatníku?
  • A posloucháte ho?
  • Na čem se shodnete a o co v oblékání bojujete?
  • Máte nějaký kousek oblečení partnerovi natruc?
  • V čem se partnerovi nejvíc líbíte?

Své příspěvky na toto módně-vztahové téma mi formou příběhů zasílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 10. 10. 2012 do 15.00 hodin. Jednu z přispěvatelek odměním krásným dárkem, totiž knížkou Laury McCabeové: Šperky z korálků a perel, díky níž se naučíte vyrábět krásné náhrdelníky, náramky a náušnice (vydalo nakladatelství iKAR). Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec.

Reklama