Patrika (33) si brala před dvěma roky po tříleté známosti. V blízké době plánovali založit rodinu, ale ona teď váhá. Nejen s těhotenstvím, ale i s dalším setrváním v manželství. Nedávno totiž zjistila, že ji podvádí. On to ale vidí úplně jinak. Obhajuje se, že jde jen o nevinnou zábavu. Vyplnění volného času, které mu nemá co vyčítat.

lov.jpg
Foto: Shutterstock

Ujíždí na erotických chatech

„Jde o to, že jsem na počítači objevila hned několik jeho chatů s jinými ženami. Zapomněl si zavřít nějaký svůj profil na erotické seznamce. Normální zprávy bych samozřejmě nerozklikla, ale tady na mě vyskočily fotky jakési kozaté nádhery. Psal si s ní erotické zprávy. A nebyla jediná. Napočítala jsem pět dalších internetových milenek,“ svěřuje se Světlana, která na manžela hned vystartovala. On se ale provinile necítil. Naopak byl jejím obviňováním pohoršený.

Prý je to jen počítačová hra

Hájil se tím, že o nic vážného nejde. Sex po internetu přirovnával dokonce k jakési formě počítačové hry. Čistě fiktivní záležitosti. Jenže to Světlanu neobměkčilo. „Ano, podle těch zpráv mluví pravdu, nestýká se s nimi doopravdy. Jenže mě to žere i tak! Hrozně mě ponižuje, že slintá po jiných. To mu nestačím?“ zlobí se zklamaná manželka. Co bude dělat dál, to ale netuší.

Příležitost dělá zloděje

„Je pravda, že se ve vztazích dějí horší věci, kvůli kterým od sebe partneři odcházejí. I kamarádka říká, že vyšiluju zbytečně. Jenže co když to jednou přeroste v něco víc? Zvědavost ho dožene až k setkání s některou z nich? Příležitost dělá zloděje. A když člověk ví, že ze strany manžela zájem o jiné ženy je, to se pak těžko udržuje důvěra,“ váhá Světlana.

Čtěte také: