Stereotyp, nuda, všednost – zvedněte ruku, která z vás si toto ve vztahu neprožila.

Myslím si, že po deseti letech manželství, je jasné, snad i logické to, že každý den není posvícení, že sex není tím vášnivým výbuchem, co býval, a že k tomu, abychom se vzrušili, už nám nestačí jen pohlazení…

 

Prostě tak to je a která z vás na mě přijde s nesmyslem typu: Chce to změnu!!! Chce to změnit prostředí!!! Chce to změnit milování!!! – pak kroutím hlavou a na všechny strany křičím: Nesouhlas!

 

S Jardou (mým mužem) jsme si také prošli obdobím, kdy všechno začalo být šedivé, lezli jsme si na nervy, v posteli to stálo za houby… a pomohly výše uvedené, a rádoby do světa vykřičené rady? Ne!

Pomohl čas, oddych od sebe, zájmy, kamarádi.

 

Pravdou je, že poslední dva roky nám to s manželem celkem klape. Ta šedivá nuda je pryč a nebýt sexu, jsem spokojená manželka.

 

Proč nebýt sexu? Jednoduše proto, že z postele jsme vykopat onen výše zmíněný stereotyp nedokázali. A věřte mi, že jsme vyzkoušeli všechno –  milovat se na pračce, na balkóně, v lese….

Já ani tak problém nemám, ale můj muž ano.

 

Když to řeknu otevřeně, dá mi opravdu neskutečnou práci „mu ho postavit“.

Přiznám se, že jsem si naivně myslela, zda se snad nejedná o nějaký zdravotní problém… Kdeže!

 

Myslím si, tedy jsem si jistá, že zkrátka a dobře už Jardu nevzrušuju. Zajímá vás, jak jsem k tomuto závěru dospěla?

Díky své kolegyni Marcele.

 

Abyste rozuměli, Marcela je nejen o osm let mladší než já, ale je to kus ženský. A to doslova. Vlastně, když tak o tom přemýšlím, ani se tomu Jardovi nedivím, že ho Marcela tak bere.

 

Pokud si teď některá z vás myslí, že ona dedukce o tom, že Marcela mého muže bere, je skutečně jen nepodloženou dedukcí, pak vás zklamu.

 

Pravdou je, že když za mnou muž přijde do práce a ví, že tam Marcela bude, oblékne se tak, že i já žasnu. Je navoněný, oholený a srší vtipem už od recepce.

A v přítomnosti mé kolegyně se chová jako puberťák. Předvádí se, vtipkuje, nemůže z Marcely spustit oči.

 

Asi před týdnem se mě jakoby mimochodem zeptal, co bych řekla tomu, kdyby chtěl sex ve třech. „Třeba ta tvoje kolegyňka… ta by do toho nešla?“ zeptal se mě naprosto vážně.

Jen jsem zírala s otevřenou pusou.

 

Vím, že v jeho erotických představách nevystupuji já, ale Marcela, a také je mi jasné, že když se chceme milovat a Jarda má už při mazlení zavřené oči, je s ním v posteli ona a ne já.

 

Zrovna včera mi řekl, že by bylo fajn, kdybych si pořídila černou paruku, prý by ho to „rajcovalo“.

A hádejte, kdo má vlasy jako uhel?
Marcela.

 

Nu, a teď mi poraďte, co s tím mým chlapem mám dělat… Jedno vím jistě, kdyby mu Marcela kývla, neváhal by ani minutu a hupsnul by s ní do postele.

Tak moc po ní jede, že by mu nějaká věrnost, či nějaké manželství bylo úplně šumafuk.

 

Jarda je obyčejnej chlap a jako většina chlapů se nechá svést. Nevím, zda by to kolegyně udělala, nebo ne, ale rozhodně nechci čekat až do chvíle, kdy se s ní skutečně vyspí.

Potom už totiž bude pozdě cokoli řešit….