Jak se seznámila se svým manželem čtenářka vitulka? A o kolik let je její muž starší? To už si musíte přečíst samy, je tady dnešní poslední novinka k našemu tématu. Pak už nás čeká jen losování.

Moc pěkný příběh, milá vitulko, přeju, ať Vám to dlouho vydrží. A taky hezký den, moc děkuju za příspěvek!


Přeji pěkný den.

Vždycky jsem si říkala, jak jsou ti mladí muži hezcí, už tenkrát na střední škole jsem se zamilovala do stejně starého kluka, přestože mi kamarádky povídaly, že si mám najít někoho rozumného a hlavně staršího. Prý že kluci dospívají minimálně o pět let později než holky. No já bláhová jsem na ně tenkrát nedala a tak čas plynul. Všechny moje kamarádky už měly partnery a já proplouvala životem sama, věnovala jsem se studiu a ani diskotéky mě moc nebraly. Oslavila jsem dvacáté narozeniny a stále jsem neměla přítele. Začínalo mi být smutno, a tak jsem začala hledat. Nejprve jsem si zkusila podat inzerát a o kluky, muže jsem neměla nouzi. Ale. Žádný nebyl ten pravý. Až jednou, když jsem se učila na zkoušku, nešlo mi to, nemohla jsem se soustředit, zkusila jsem si přečíst nějaké inzeráty kluků a mužů. A jeden mě dost oslovil. Byl napsaný jednoduše, ale zároveň zajímavě. Zkusila jsem mu odepsat a nečekala jsem, že by odpověď přišla rychle. A ono se stalo nečekané překvapení. Dotyčný mi zavolal zpět, hlas měl velmi příjemný a ten den mi zavolal ještě jednou a hovor se protáhl na celé dvě hodiny, až mě bolelo ucho, ale věděla jsem, že to bude ten pravý, měli jsme si stále co říct... Pak jsme si dali první schůzku a já si říkala, že je o dost starší než já, vypadal starší, než mu ve skutečnosti bylo. Ale působil velmi příjemně a z jeho očí jsem poznala, že to myslí upřímně. No zkrátím to. Slovo dalo slovo a po pár letech společného chození, dovolených jsme se vzali a nyní jsme už tři a půl roku manželé a máme skoro dvouletého syna. Manžel je o pět a půl roku starší než já a myslím si, že tento věkový rozdíl je optimální. Nemohla bych mít mladšího muže, protože bych si s ním nerozuměla, vidím to u známých, naopak myslím, že si právě dobře rozumím s muži staršími. Sice jsou mezi námi občas nějaké neshody, ale jinak máme spokojené manželství a doufám, že tomu tak bude i nadále.

vitulka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne zní: Věkový rozdíl mezi partnery

  • Jaký je podle vás ideální věkový rozdíl mezi partnery?
  • Máte mladšího, nebo staršího partnera?
  • Funguje to?
  • Co si myslíte o tom, když je muž od 20 a více let starší?
  • Chtěla byste mladšího muže?

Prosím, příspěvky už neposílejte. Zanedlouho jedna z vás získá knížku s názvem Drahá Silvie (Dawn Frenchová, nakl. Argo). Je taky o vztazích. :-)

sil

Reklama