Oním kontroverzním darem je poukaz na tantrickou masáž. „Dalibor, můj muž, říkal, že ji dostal spíš z recese. A ještě vůbec neví, jestli na ni půjde. Trochu mě zamrzelo, že o tom vůbec uvažuje. Že mu není hloupé postavit mě před takovou věc. Ani se nezeptal, jestli mi to nevadí,“ vypráví Vanda s tím, že obsah obálky nejprve vůbec nekomentovala. Jenže jak o tom víc a víc přemýšlela, dohnala ji žárlivost. Nakonec byla rozhodnutá, že manželovi poví, jak moc jí vadí, že by se ho v intimních partiích dotýkala jiná žena. Když se ale chystala promluvit si s ním, předběhl ji.

64a2a0b245e91obrazek.png
Foto: Shutterstock

„Přišel z práce a se smíchem pronesl, že si z něj chlapi v práci utahovali. Prý jestli se už objednal na masáž, a že bych mu to stejně nedovolila. To mě vytočilo. Co si o mě mají co otírat hubu? Jenže tím mi vzal vítr z plachet. Copak teď můžu být za sucharku? Stíhačku, co manželovi něco zakazuje nebo přikazuje? A zrovna masáž není nic nelegálního, ani nevěra. Přestože žárlím. Tak jsem mu jen odpověděla, že je to jeho věc, jestli půjde, ne moje,“ svěřuje se Vanda. Zároveň ale doufá, že manžel nechá poukaz propadnout. Z lásky a úcty k ní.

„Vím, že dělám chybu. Měla bych mu říct, že mi to vadí. Znám chlapy, že potřebují všechno slyšet polopatě. Ale tohle je mi vážně nepříjemné a trapné. Když on sám nepozná, že dělá něco trochu přes čáru, nemůžu ani nechci ho vychovávat. Asi to nakonec nějak přetrpím, jestli fakt půjde. Není to konec světa. Užírat mě to ovšem dozajista bude,“ dodává Vanda.

Zdroj informací: respondentka Vanda

Čtěte také:

Reklama