Nevěra není ve vztazích výjimečná věc. Své partnery podvádí muži i ženy, bez ohledu na věk. Dokud je nevěra tajná, není to ještě tak hrozné, ale pokud ji zjistíme, přichází zklamání, bolest a ztráta důvěry. A nebo ještě něco horšího!

Říkáte si, co může být horšího než zjistit nevěru? Zjistit, že váš partner žije s vámi, ale čeká dítě s jinou. Pak už asi nezbývá nic jiného než sbalit milému muži kufry a poslat ho za matkou jeho budoucího dítěte. Tak jednoduché to ale samozřejmě vždycky není...

Přečtěte si také:

Příběh Martiny

Bude to znít asi zvláštně, ale já manžela i po tom všem miluju. Už s ním žít nechci, to je jasné, ale bude mi asi dlouho trvat, než ho přestanu mít ráda. I když mi tolik ublížil.

pregnancy

Byli jsme manželé šest let a ještě předtím jsme spolu nějakou dobu chodili. Dítě jsem chtěla už dlouho, ale bohužel se nám to nedařilo, už nějakou dobu jsem chodila k lékaři, byla jsem i na operaci, kdy mi odstranili cystu, takže jsem doufala, že teď už by se to mohlo povést. Jenže...

Místo toho mi před dvěma měsíci manžel oznámil, že ode mě odchází. Nechtěl mi říct pravdu, ale nakonec jsem ho k tomu přiznání donutila. Nedovedla jsem pochopit, proč by tak najednou chtěl odejít, a výmluvy typu ´už si nerozumíme, potřebuju změnu atd.´ jsem mu nevěřila. Abyste pochopily, změny (hlavně v sexu) měl i předtím, já jsem totiž věděla o jeho občasných milenkách. Řekl mi rovnou, že potřebuje hodně sexu, a protože já jsem nestála o sex tak často, jak si představoval, měl i milenky. Utěšoval mě pocit, že jde jen o tělo, že mi to nevadí, protože se stejně vždycky vrací ke mně domů.

Až doteď. Stalo se to, čeho jsem se bála. Jedna z milenek otěhotněla a dítě chce, takže se manžel rozhodl ode mě odejít k ní. Nebylo to tak jednoznačné, když jsme o tom mluvili, manžel mi dokonce nabídl, že by radši zůstal se mnou, kdybych chtěla, že by se to nějak udělalo. Ale to jsem samozřejmě odmítla já. Nevěry se ještě dají tolerovat, ale dítě s jinou ženou? To jsem si nedovedla představit. To budu radši sama. A třeba ještě potkám nějakého jiného muže, kterému budu stačit jen já a nebude potřebovat milenky.

Další články v magazínu:

Reklama