Čtenářka Jarka si chtěla najít partnera, který nebude jejímu otci v ničem podobný. S otcem totiž měla dlouho problémy. Ale co čert nechtěl, našla si jeho takřka přesnou kopii...

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. A tak si čtenářka Jarka našla za muže stejného opilce, jako byl její otec...


Hezký den,
můj vztah s otcem byl všelijaký. Byly jsme stejné povahy a navíc táta hodně pil, takže to mezi námi dost skřípalo. Jako mála jsem se ho bála, v době dospívání jsem ho nenáviděla, a když jsem se vdala, přešli jsme do období rovnocenných partnerů a táta mě začal uznávat. Vždycky jsem si říkala, že si muže najdu úplně jiného. Takového, co nebude vysedávat po hospodách, a rodina u něj bude na prvním místě. Chyba lávky. Vzala jsem si skoro kopii táty, jen s tím rozdílem, že manžel neměl násilnické sklony, když se opil. Vydržela jsem to dvacet let a rozvedla se.

Teď mám přítele. Nepije, na to jsem už opatrná, ale kolikrát když se spolu dohadujeme, nebo když se dívám na jeho gesta a pohyby, tak mi tak strašně připomíná tátu, až se tomu musím smát. Můj otec umřel před 3 lety, na rakovinu plic. Všechny křivdy z dětství jsem mu už dávno odpustila. A i když jsem si říkala, že si najdu chlapa úplně jiného než táta, tak ať jsem chtěla nebo ne, vždycky se mu moji partneři v něčem podobali. Ať už v dobrém, nebo zlém.

Jarka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 13. 7. 2012: Je váš partner podobný vašemu otci?

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Okolo 16.00 hodiny se dnes dozvíte, která čtenářka získala slíbený dárek: sprchový gel AVON senses FOR MEN a balzám po holení AVON PERFECT STRENGHT - taktéž FOR MEN.

avonavon

Reklama