Ještě tady dne snebyla řeč o tatíncích. naše čtenářka Lucka by mu péči o dítě klidně svěřila. Přečtšte si její příspěvek, za který děkujeme.

První dítko jsem měla ve 20ti letech. Někdo řekne moc brzy, ale pro mě a manžela ideální. Rodičovskou dovolenou jsem si skvěle užila. A manžel mi vždy ve všem pomáhal a pomáhá doteď. Je úžasný! Vím, že kdybych vydělávala více než on, kldině by i šel za mě na mateřskou. A já bych se nebála ho doma se synem nechat.

Když byl synovi necelý rok našla jsem si brigádu a stihla při rodičovské ještě vydělat pár peněz navíc. Chodila jsem převážně víkendy a to na 4-6hodin denně. Moc se mi líbí, že na rodičovské si maminka může vydělat i pár korunek navíc.

U prvního jsem měla zvolenou dobu rodičovské jen na 3roky. Teď čekáme druhé a určitě si zvolím 4letou variantu. Chci si je ještě pořádně užít, než půjdu do práce či na brigádu. Pokud bych se mohla vrátit o 4roky zpět a volit mezi kariérou a dětmi? Zvolila bych opět druhou možnost a to děti. Na kariéru budu mít dost času i po rodičovské dovolené, i když to pak půjde hůř.

Někdy je sice den, kdy je to opravdu hektické, ale dá se to zvládnout. A jsem za toho mýho lumpíka hrozně ráda! A těším se už na druhé, kdy si mateřskou zase pěkně užiji.

Lucka

Držíme vám palce a buďte nadále takhle spokojená a v pohodě

Napíšete nám také něco k dnešnímu tématu, milé ženy-in? Jak jste prožívala, prožíváte nebo plánujete mateřskou? Co je na ní nejkrásnější a co byste už zažívat nechtěla? Máte nějakou příhodu?

Napište nám na:

redakce@zena-in.cz

 

Reklama