Teplejší dny jsou spojené s odhazováním svršků a ukazováním stále více kůže v šortkách, sukních či šatech nebo v plavkách na koupalištích a u moře. Celulitida a strie dokáží negativně ovlivnit sebevědomí nejedné ženy. Naštěstí je tu Manufaktura s novinkou v podobě unikátního séra proti striím a celulitidě, které je součástí vinné řady.

Sérum se má proti celulitidě aplikovat po dobu dvou měsíců dvakrát denně na problematické partie stehen. Výskyt pomerančové kůže dokáže zmírnit až o 39,5 % a stehna zeštíhlit až o 1 centimetr. Pro zmírnění strií se má stejně dlouho a stejně často aplikovat také na prsa, břicho, boky či hýždě. Zkrátka podle toho, kde se na vašem těle strie vyskytují. První výsledky jsou vidět už po měsíci.


628214638f59aobrazek.jpgFoto: Manufaktura

Hlavní práci v séru odvádí přírodní látka PROVISLIM, která zlepšuje elasticitu kůže, podporuje odbourávání tuku a snižuje jeho ukládání. Další aktivní látkou je STRIOVER. Ta minimalizuje strie a předchází jejich vzniku.

Sérum dále obsahuje olej z pupečníku asijského (napomáhá hojení ran a pružnosti cévních stěn), kofein (snižuje viditelnost jizev, podporuje tvorbu kožních buněk a kolagenu), hroznový olej a extrakty a výtažky z vína, které hydratují, regenerují, omlazují a zlepšují elasticitu pokožky.

Dojmy redaktorek:

Veronika
m1.jpg

Foto: Manufaktura

Po prvním použití mě překvapila velice příjemná vůně, ve které jsem skutečně cítila hroznové víno. Sérum má lehčí konzistenci, ale není příliš tekuté, což je super. Je rozetřené během chvilky a nezanechává žádný mastný film ani lepkavý pocit, takže jsem se po jeho použití mohla hned obléknout a nemusela jsem čekat, až se vstřebá. Sérem jsem se mazala podle doporučení dvakrát denně – ráno a večer a zaměřila jsem se hlavně na boky, kde mám sem tam nějaké ty strie. Přestože jsem k testování přistupovala zpočátku skepticky, po čtyřech týdnech jsem viděla první výsledky. Pokožka je na první pohled vypnutější, vyhlazenější, hydratovanější a jizvičky se mi zdají o trochu vybledlejší. Výsledek mě opravdu mile překvapil, hned se cítím více přirpavená na plavkovou sezónu a v mazání rozhodně nehodlám ustat. 

Adéla
m2.jpg
Foto: Manufaktura

Celulitida mě trápí už od puberty. Nehledě na to, zda se nacházím ve své hubené či silnější fázi života. Proto ráda vyzkouším cokoliv slibující zlepšení těchto nedokonalostí. Tím lépe když se jedná o společnost Manufaktura, jejíž produkty mám ve velké oblibě. Krém má již na první omak velmi příjemnou texturu. Pokožka ho rychle absorbuje a nezanechává mastný ani jiný nepříjemný film. Aplikovala jsem ho vždy před spaním na oblast zadních stehen a první výsledky jsem viděla už po necelých třech týdnech, kdy jsem si při pohledu do zrcadla všimla, že jsou ďolíčky méně viditelné. Nejlepší bylo, že kůže působila celkově pevnějším dojmem. Dobře hodnotím i příjemnou, ale nevtíravou vůni, kterou se produkt vyznačuje.

Více informací najdete na Manufaktura.cz
628214524336eobrazek.jpg

Čtěte také: