Dokonalé šumivé bomby 2v1

Seznamte se šumivými bombami do koupele 2v1 ve 3 oblíbených vůních (Levandule, Louka, Sedmikráska), které jsou v dostání již od druhé poloviny srpna 2022 v prodejnách Manufaktura a na www.manufaktura.cz.

631b00194c423obrazek.png

Obsahují vysoký podíl cenných přírodních másel (kakaové, bambucké, meruňkové a mandlové), esenciální levandulový olej, ochranný anti-pollution komplex z českých a slovenských bylin, výtažek ze sedmikrásky a regenerační karlovarskou vřídelní sůl. Efekt 2v1 šetří čas - zajistí relaxační koupel a krémovou péči o pokožku. Zvláčňují, hydratují, vyživují a provoní pokožku.

Šumivé koupelové bomby 2v1 Manufaktura obsahují vysoké procento ingrediencí přírodního původu (až 98,70 %), jsou vyráběné v ČR a nejsou testované na zvířatech. Jsou vhodné pro vegany a doprovází je nádherná vůně bylin a květin. K dostání jsou také v dárkovém balení. V kouzelné papírové krabičce, kterou zdobí autorské kresby české výtvarnice Diany Delevové, se ukrývají všechny tři druhy koupelových koulí. Tip na krásný dárek pro všechny milovníky vonných koupelí, odpočinku a relaxace.

Jaké druhy koupelových bomb Manufaktura nabízí?

Antistress & Aromatherapy krémová koupelová koule 2v1

631affcc7eadbobrazek.pngLevandule 60 g, cena: 125,-

Levandulová šumivá koule do koupele 2v1 od české značky Manufaktura rozmazlí Vaše tělo a pohladí duši. Esenciální olej z levandule rozpustí veškeré napětí a uvolní mysl. Vzácná rostlinná másla se postarají o hydrataci, zvláčnění a výživu pokožky.

Antistress & Aromatherapy krémová koupelová koule 2v1

obrazek.pngLouka 60 g, cena: 125,-

Přírodní šumivá koule do koupele 2v1 Louka od české značky Manufaktura rozmazlí a nádherně provoní Vaše tělo a poskytne mu ochranný štít. Obsažený anti-pollution komplex detoxikuje a chrání pokožku. Vzácná rostlinná másla se postarají o hydrataci, zvláčnění a výživu pokožky.

Antistress & Aromatherapy krémová koupelová koule 2v1

631affdb5b7a0obrazek.pngSedmikráska 60 g, cena: 125,-

Přírodní šumivá koule do koupele 2v1 Sedmikráska pro citlivou pokožku od české značky Manufaktura rozmazlí Vaše tělo i smysly. Obsažený sedmikráskový extrakt, vzácná rostlinná másla a něžná bezalergenní vůně se postarají o hydrataci, zvláčnění, výživu a provonění pokožky.

Dárková sada koupelových koulí

631afffc5bf07obrazek.pngLouka, Sedmikráska, Levandule (3x60 g), cena: 399,-

Darujte relax, ochranu, antiress a zasloužený odpočinek ve vaně. Dárkový balíček obsahuje 3 šumivé koupelové koule pro hebkou a provoněnou pokožku a potěší všechny milovníky odpočinku a relaxačních koupelí. Šumivé bomby doprovází příjemná vůně antistresové levandule, něžné sedmikrásky a rozkvetlé louky, která nádherně provoní pokožku, zklidní mysl a pohladí po duši.

Více na www.manufaktura.cz
631b004d16a62obrazek.png

Reklama