608be2f59ca2eobrazek.png
Tekuté zlato pro krásné vlasy

Už naše prababičky věděly, že pivo působí blahodárně na kvalitu vlasů - zmírňuje lámavost, dodává lehký tužící efekt, napomáhá růstu, navrací přirozený lesk a propůjčuje objem.

Čím je novinka speciální?
Nový šampon je opravdu výjimečný tím, že nabízí komplexní účinné řešení v úlevě od lupů a svědivé pokožky, přestože neobsahuje Zinc Pyrithione – nejběžněji používanou ingredienci proti lupům, které hrozí v dohledné době zákaz používání.

V čem se ukrývá jeho kouzlo
Unikátní receptura nového šamponu je založena na obsahu mimořádné ingredience proti lupům – patentované látky Dandrilys® získávané z kůry cicimku. Také jste o této zvláštní dřevině nikdy neslyšeli? Nevadí! Důležité jsou její prokázané účinky: Dandrilys® je přírodní alternativou pyritionu zinku, snižuje tvorbu lupů, má protizánětlivé účinky, vynikající schopnost zklidnit citlivou pokožku hlavy a zmírnit její nepříjemné projevy jako je svědění a začervenání, normalizuje tvorbu mazu. A co navíc? Efekt redukce lupů vydrží až 72 hodin!
be.jpg

Další cenné přírodní ingredience
Jemný šampon proti lupů dále obsahuje poctivé benešovské pivo Ferdinand, výtažky z ječmene, chmelu, rozmarýnu a lišejníku, mandlový olej, panthenol a polysacharidy z hnědých řas. Všechny tyto ingredience dodávají tomuto šamponu další důležité benefity. Napomohou posílení, regeneraci, hydrataci a lesku vlasů.

Šetrná receptura
Bezalergenní bylinná parfemace propůjčuje šamponu nádhernou vůni. Díky mimořádně jemné receptuře bez obsahu SLES a pyrithionu zinku je mimořádně vhodný pro každodenní použití, pro všechny typy vlasů a citlivou pokožku hlavy.

Extra jemný zklidňující šampon proti lupům s pivem a bylinami
Extra jemná zklidňující péče pro krásné vlasy bez lupů. S unikátní přírodní ingrediencí proti lupům – patentovanou látkou Dandrilys®. Efekt redukce lupů vydrží až 72 hodin! Neobsahuje SLES a Zinc Pyrithion.


be2.jpgCena 269 Kč / 255 ml

Více na MANUFAKTURA.CZ
608be2e2a683cobrazek.png

Reklama