5f228ca32b13fobrazek.png
Manufaktura Experience
se nachází v největší a nejstarší prodejně, kterou tato značka provozuje již téměř od svého založení v roce 1991 a která prošla rozsáhlou a velmi zdařilou rekonstrukcí. Navštivte Melantrichovu 17 a přesvědčte se sami…

Co Vás v takové Zážitkové laboratoři čeká?

Nenechte se dlouho přemlouvat a vystoupejte  do prostoru, kterému vévodí originální nábytek připomínající laboratoř ze starých časů. Právě laboratoř je místem, kde kosmetické výrobky vznikají. „Staré časy“, tradice a historie, spolu s přírodními surovinami, které zde také uvidíte, inspirují značku Manufaktura od samého počátku.
5f228ce692da3obrazek.png
V zážitkové laboratoři Manufaktura Experience vládne dobrá nálada, kreativní atmosféra a tvůrčí duch. Přijďte se o tom přesvědčit na zábavné workshopy. Seznamte se s česku tradicí trochu jinak a odneste si krásný autentický zážitek i naprosto originální výrobek.

Jaký workshop si vyberete?

Vyrob si svůj šampon snů

5f228cc6476b4obrazek.png
Buďte u tvorby unikátního šamponu a namíchejte si svůj vlastní s Vaší oblíbenou vůní a barvou. Dozvíte se spoustu zajímavých informací o Manufaktuře, pivní kosmetice a přírodních ingrediencích.

Vytvoř si své domácí lázně

5f228cd2a9223obrazek.png
Objevte kouzlo domácích lázní s vlastnoručně vyrobenou relaxační kosmetikou. Prohloubíte své znalosti o aromaterapii, relaxaci a odneste si dva kosmetické výrobky (tělový olej a koupelovou sůl). 

Navrhni si svůj šperk

5f228cdbb3b2eobrazek.png
Staňte se šperkovým designérem a nechte pod Vašima ruka vzniknout naprostý originál vyrobený z tradičních českých komponentů.

Do 16. 8. 2020 máte jedinečnou možnost navštívit zážitkovou laboratoř Manufaktura Experience a užít si tvůrčí workshopy se zaváděcí slevou 20 %. Kód akce 203249 - zadejte v rezervačním systému, který najdete na webových stránkách: experience.manufaktura.cz.

Přemýšlíte o originální oslavě narozenin, firemní akci, dámské jízdě nebo rozlučce se svobodou? Prostory laboratoře na zážitky jsou pro to jako stvořené. Vyberte si workshop a vytvořte si nejen milé vzpomínky, ale i krásné produkty, které Vám budou připomínat výjimečné momenty. Je ověřeno, že workshopy úžasně zabaví i děti. V Manufaktuře se vynasnaží splnit všechna Vaše přání, která promění krásný zážitek v nezapomenutelný.  
5f228d45a8cd5obrazek.png

Reklama