cl.jpg
Foto: Manufaktura

Kolekce CLEAR & HAPPY obsahuje unikátní přírodní komplex z řeřichy, břečťanu, citrónu, šalvěje a lopuchu, který snižuje tvorbu mazu. O hydratační a zklidňující efekt a také svěží vůni se stará extrakt z okurky a z lišejníku.

V redakci jsme vyzkoušely:

FotortJet.jpg

Foto: Manufaktura

Naše dojmy:

Veronika, redaktorka

Sice momentálně netrpím na problematickou pleť, ale s hormony je to jako na houpačce, a tak se mi čas od času stav obličeje trochu zhorší. Pupínky mě nikdy moc nepotěší. A právě pro tuto situaci teď budu mít v záloze zklidňující, matující a hydratační pleťový krém, který jsem samozřejmě vyzkoušela už teď. Zklidňující funkci jsem sice nevyužila, ale matující se zvláště v horkém počasí hodila. A hydratace? Té není nikdy dost! Krém má moc příjemnou konzistenci a oceňuji hlavně praktický aplikátor, díky kterému do něj nemusím sahat rukou a nedochází ke kontaminaci obsahu bakteriemi apod. Snadno se roztírá, je velmi lehký, nezatěžuje pokožku a krásně svěže voní. Skoro jako okurková limonáda, která je během léta oblíbeným osvěžením. Pleť se mi během dne méně mastila a vydržela hydratovaná až do večera. Tento produkt tedy mohu jedině pochválit.

Marta, editorka

Popravdě nemám mastnou a aknózní pleť, tak jsem pleťovou vodu a tonikum CLEAR & HAPPY dala otestovat kamarádce, které by se mohla hodit. Tereza má mastnější pleť se sklony k akné, a tak byla z testování nadšená. Produkt jemně pleť vyčistí a zbaví ji mazu. Je skvělé, že jde o produkt dva v jednom, takže pleťovou vodu a rovnou i tonikum. Pleť je po použití svěží a projasněná. Tereza si chválila, že produkt viditelně stahuje póry. Na pleti je prý příjemný a hezky hydratuje a nenapíná ji, jako některé jiné odličovací a čisticí produkty. Krásná je i vůně, což mohu sama potvrdit.

Adéla, redaktorka 

Mastnou pletí disponuji, což je možná lehká výhoda v tom, že nemám sklony k přesušování, ovšem velká nevýhoda, co se týče faktu, že i s prvními vráskami stále trpím na nepříjemné pupínky. Čisticí gely si vybírám obzvlášť pečlivě, jelikož mi buď pomohou, nebo ublíží pleti ještě více. Značce Manufaktura se však odevzdaně a bez obav svěřuji již několik let. Jejích produkty mají vždy top kvalitu, a to platí i o tomto čisticím gelu. Má skvělou konzistenci a na pleti je příjemný. Dokonale odstraňuje nečistoty, a přesto nevysušuje. Používám ho ráno i večer a musím i za svůj obličej vyjádřit absolutní spokojenost.

Součástí řady je ještě Zklidňující SOS gel na akné a pupínky. Více informací nejen o této řadě najdete na stránkách Manufaktura.cz.

Reklama