Psycholožka a sexuoložka PhDr. Dr.phil. Laura Janáčková, CSc se rozhodla pro originální zpracování svých zkušeností, kde se podobně jako MUDr. Plzák snaží demaskovat zavedené omyly a představy o naplnění partnerského vztahu.

dvd1

Právě v těchto dnech vychází DVD s pracovní knihou Průvodce šťastným vztahem, které obsahuje základní kameny, bez kterých vztah nefunguje, upozorňuje na nejčastější chyby a doporučuje návody jak si uchovat šťastný partnerský život.

DVD je určeno všem, kteří se chtějí stát dobrými milenci a milenkami, partnery, manžely a chtějí spolu prožít spokojený a klidný vztah.

„Vybrat si toho správného partnera je jedním z nejdůležitějších úkolů v životě každého člověka. Tento výběr totiž zásadním způsobem ovlivňuje spokojenost člověka a pocit štěstí.“ Dr. Laura

Doktorka Laura patří k předním popularizátorům zákonitostí partnerských vztahů z hlediska moderní psychologie a sexuologie. Pracuje jako ředitelka Institutu partnerských vztahů nebo založila Oddělení somatopsychiky ve VFN v Praze. Zabývá nejčastějšími vztahovými i sexuálními problémy ve všech obdobích života a nevyhýbá se ani ožehavým tématům nevěry.

V novém DVD a pracovní knize Průvodce šťastným vztahem Dr. Laury je v deseti kapitolách shrnuto například jak poznat, jaký bude muž v posteli, jak se stát žádanou „potvorou“, jak získat atraktivní vzhled, kultivovaný slovní projev, který je navíc plný energie a osobitosti nebo jak porozumět signálům ženství, které jsou k mužům vysílány a jak je upravovat pro svůj prospěch...

Na PRŮVODCE ŠŤASTNÝM VZTAHEM doktorky Laury budou navazovat další 3 DVD s názvy Svádění, Flirtování aNevěra, které rozvíjí teze základního DVD a stávají se tak součinnou nadstavbou tohoto uceleného projektu.


Společnost KODAVA & potomci s.r.o. se zabývá pořádáním seminářů a výrobou vzdělávacích DVD z oblasti medicíny a osobního rozvoje. Sleduje vizi propojovat znalosti klasické i alternativní medicíny, psychologie a alternativních terapií, jako principů, které usnadňují a zlepšují život každého člověka. KODAVA dosud vydala 17 DVD s předními českými a světovými odborníky (Dr. Robert Svoboda, MUDr. David Frej , Dr. Britta Herrmann, Prashanti Jaggerm, Vikram Chauhan, Ing. Marta Moody, Eva Joachimová a řada dalších). Společnost KODAVA připravuje edici Terapií a převratný projekt k rozvoji ženské sexuality.

Tip

Edice 1. Manuál partnerského života

Průvodce šťastným vztahem Dr. Laury

DVD a pracovní kniha Průvodce šťastným vztahem seznamuje se základními sexuálními strategiemi dnešních mužů a žen. Odpoví nám na otázky, co se stane, když přejde zamilovanost a na jakých základech stojí dlouhodobý partnerský vztah.

Doktorka Laura se zabývá nejčastějšími vztahovými i sexuálními problémy ve všech obdobích života a nevyhýbá se ani ožehavým tématům nevěry. DVD je určeno všem, kteří se chtějí stát dobrými milenci a milenkami, partnery, manžely a chtějí spolu prožít spokojený a klidný vztah.

Pracovní kniha (24 stran), základní DVD (65min) , bonusové DVD (50 min.)
Cena: 499 Kč
DVD objednavejte na www.kodava.cz

Reklama