Uznávaná vídeňská rodinná firma Manner představí u příležitosti svého 125letého výročí několik novinek. První novinkou jsou  Manner kokosové řezy a druhou Casali Crispies. Obě jsou vyrobeny v Rakousku z těch  nejlepších ingrediencí podle originálních receptur. Manner stále zachovává filozofii svého působení v duchu původního motta zakladatele společnosti Josefa Mannera I „Čokoláda pro všechny“.

 „U příležitosti 125. výročí založení firmy máme specialitu pro všechny fanoušky řezů, a to nové Manner kokosové řezy,“ uvádí Aleš Aldo Koláček, obchodní a marketingový ředitel společnosti Manner s.r.o. „Mezi klasické a nejoblíbenější příchutě u řezů a oplatek patří lískový oříšek, čokoláda a vanilka. Stále větší oblibě se těší ale také ovocné druhy. Tyto ovocné příchutě mají u milovníků řezů nárůst +20,6%. Především kokos je velmi oblíbený chuťový směr v oplatkách a celkově v oblasti sladkostí. U příležitosti 125. Jubilea jde Manner tímto trendy směrem a zahájil výrobu Manner řezů v příchuti kokos,“ dodává Aleš Aldo Koláček .

V mnoha Manner  fanoušcích probouzí řezy s kokosovou příchutí známé a oblíbené vzpomínky. Receptura řezů byla optimalizována pro zahájení jubilejního roku. Krém se dnes skládá mimo jiné z vysoce kvalitních surovin ze sušeného kokosového mléka, nejjemnějších kokosových hoblin a přírodních příchutí. Od začátku května bude novinka k dispozici v balení do kapsy a v inovovaném 400g rodinném balení.

Manner

Doporučená cena 75g balení 16,90Kč 400g balení 76,90Kč.

Značka Casali patří do portfolia společnosti Manner již řadu let. Také v této výrobkové řadě dojde k obohacení sortimentu. Casali Crispies jsou nové výrobky k zakousnutí z domu Manner. Jsou exotické, ovocné a křupavé. Casali přináší svými Casali Crispies nový nádech exotiky mezi výrobky dražé. Značka Casali v jubilejním roce představí v trendu snacking-to-go dva křupavé výrobky, a to Casali Crispies ve dvou atraktivních příchutích banán a brusinka.

Casali Crispies jsou křupavé obilné extrudované křupky s ovocnými složkami. Křehounce křupavé banánové jádro je obaleno jemnou mléčnou čokoládou, zatímco brusinkové jádro je pokryto lahodnou bílou čokoládou. Pro výrobu nejsou použita ani umělá barviva, ani konzervační látky.

Manner

Crispies doporučená cena 32,90 Kč.

Reklama