61657823ae3f2clanek.jpg
Foto: Shutterstock

Vínová, fialová, hnědá, oranžová či khaki – to jsou barvy neodmyslitelně spjaté s podzimem. Vaše nehty mohou odrážet barevnou paletu inspirovanou měnícím se listím, které padá ze stromů. Takové nehty jsou skvělé v tom, že se k nim snadno kombinují outfity. Rozhodně ale nemusíte zůstat jen u těchto barev.

Letos jsou velmi trendy například také modré odstíny laků – nejen ty tmavé, ale klidně můžete jít i do světlejších. K vidění bude tak stále častěji odstín mléčné čokolády, který je návratem do sedmdesátých let, kdy byla tato barva na vrcholu přízně. Skvělý doplněk třeba k hnědým koženým botám nebo kabelce. S takovými kousky budou vaše hnědé nehty skvěle korespondovat.

Šanci můžete dát také mrazivé matné šedé – ve stylu ledové královny. Ta bude evokovat blížící se zimu. Jde o velmi elegantní barvu, která na nehtech vypadá krásně, ale nepoutá nepatřičnou pozornost. Hodí se pro ženy profesí, kde je kladen důraz na ne příliš nápadný vzhled. Zcela nás potom uchvátil mramorový design, který pracuje s bílou a šedou. 

nehty1.jpg
Foto: Shutterstock

Kostkovaný vzor můžeme nyní vidět hlavně na kabátech, proniká ale i do světa manikúry. Pokud máte odvahu vyzkoušet něco netradičního – směle do toho. Skvěle na rukou vypadá třeba i pletený vzor svetru.

A pokud patříte mezi zapálené milovnice dýní – co takhle vaši lásku vyjádřit prostřednictvím manikúry?

Zdroje: Instagram, autorka článku, allure, glamour, trendspotter

Reklama