Tak to jste ve správný čas na správném místě! Tentokrát vám manikúru doporučí hvězdy, a to na míru podle vašeho znamení zvěrokruhu. Která barva je vám předurčena?


Beran (21. březen – 20. duben)
Ženy narozené ve znamení Berana jsou rebelky, milují život, radují se z maličkostí. Zároveň jsou i velmi temperamentní a průbojné, proto není divu, že jejich osudovou barvou je svůdná karmínová. Na nehtech vypadá přímo fantasticky a skvěle si rozumí s plesovými šaty i letními šortkami. Dokonale odráží beraní živelnou povahu, takže se budete cítit svá a sebevědomá.


Býk (20. duben – 22. květen)
Tyto ženy rády stojí nohama na zemi a libují si ve svém zažitém systému. Zbytečně se nepouští do konfliktů a mají výrazný smysl pro styl. Jasnou volbou pro manikúru je vždy elegantní francouzská manikúra nebo také jemná růžová. Milujete totiž jistotu, že s takovými nehty můžete do práce i na párty a vždy budete IN.

Tip: Toužíte po stále krásných nehtech, ale lak na nehty se vždy rychle odře? To dobře zná každá žena. Vyzkoušejte sadu na modeláž gel lakem, který se nanáší podobně jako klasický lak, jenže na nehtech vydrží krásný i tři týdny. A to se vyplatí!


Blíženec (22. květen – 21. červen)
Energetická, empatická a kreativní žena, taková je zrozenkyně v Blíženci. Máte pořádnou dávku tvůrčího myšlení, není tedy divu, že vynikáte v jakémkoliv oboru a jen tak se nezaleknete kdejaké výzvy. Vyzkoušejte originální výraznou, někdy až hořčicovou žlutou. Bude vám slušet víc, než byste čekaly!


Rak (21. červen – 22. červenec)
Citlivá bytost plná lásky a pochopení, to jste vy. Jste od přírody velmi starostlivá, romantická a lehce vás něco dojme. Barvou vaší milující duše je čistá bílá a životem naplněná zelená. Jelikož většinou myslíte především na ostatní, alespoň jednou za čas udělejte radost i sobě a pořiďte si kvalitní laky na nehty, které dodají vašim nehtům elegantní vzhled.


Lev (23. červenec – 24. srpen)
Sebedůvěra, cílevědomost a autorita. Říká vám to něco? Ovšem, že ano, vždyť právě tyto vlastnosti z vás přímo srší! Vaše živější povaha je jako plápolající oheň, jehož zlatavé plameny vás tak okouzlují. Právě zlatá je pro vás jako stvořená. Potrpíte si na bohaté zdobení a luxusní vzhled. Třpytivé odstíny padnou jako ulité i vašim nehtům.


Panna (23. srpen – 22. září)
Panny se pyšní svým realistickým pohledem na věc. Jsou velmi pečlivé a pracovité, avšak někdy až příliš kritické. Nemalují si svět zrovna v barvách duhy, naopak se velice rády nadchnou pro zemité a spíše přírodní barvy jako je zelená, hnědá nebo i žlutá. Vyzkoušejte nenápadné „nude“ odstíny, které jsou teď trendy v manikúře i módě.


Váhy (23. září – 23. říjen)
Patříte od přírody mezi jemné a přívětivé bytosti. Máte klid v duši, cit pro rovnováhu, ale ne vždy se vám vše podaří vyrovnat, jak byste chtěly. Vaší barvou je něžná růžová, která vám - podobně jako Býkům - skvěle padne za všech příležitostí. Pokud toužíte po změně, zkuste techniku zdobení nehtů zvanou „babyboomer“. Zamilujete si ji!


Štír (24. říjen – 22. listopad)
Žena, bojovnice, se smyslem pro spravedlnost a velice silným odhodláním i city. Žádného zrozence ve Štíru nechcete zklamat. Těžce to nese a nikdy nezapomíná. Co vám ale může pomoc v udobřování, je cokoliv červeno-černého. Tuto kombinaci Štírky milují. Pokud mezi ně patříte, vyzkoušejte termo gel laky se schopností měnit barvu. To je něco pro vás!


Střelec (23. listopad – 21. prosinec)
„Co na srdci, to na jazyku“ znají Střelci až příliš dobře. Nemají to občas jednoduché a možná proto mají také tendenci vést uzavřené přátelské vztahy. Pohled na noční oblohu nebo moře je naplňuje harmonií a klidem. Vyzkoušejte manikúru, kde tmavě modré špičky nehtů plynule přechází k přírodnímu lůžku. Uklidňující efekt připomínající mořské vlny omývající pláž vás tak bude provázet den co den.


Kozoroh (22. prosinec – 20. leden)
Jste introvert, realista, jehož silnou stránkou je vytrvalost. Podobně jako Panny máte rády zemité a přírodní barvy, které odráží váš střízlivý pohled na svět. Střídejte odstíny tělové, zelené, hnědé nebo šedé a vždy se budete se cítit skvěle!


Vodnář (21. leden – 20. únor)
Vodnářky rády plavou proti proudu. Jsou velmi originální a patří mezi velké snílky. Správně hádáte, že oblíbenou barvou bude modrá, symbolizující vodu. Víte, že existuje technika zdobení nehtů zvaná „Water Drop nail art“, která věrně připomíná kapky deště? Co takhle ji vyzkoušet?


Ryby (21. únor – 20. březen)
Jako ryba ve vodě plavou i vaše city - jednou nahoře, jednou dole. Nicméně je dobře držíte pod pokličkou. To, a schopnost přizpůsobit se jakékoliv situaci, vám v životě velice pomáhá. Toužíte po dobrodružství, cestování, stejně jako po relaxu a spokojené rodině. Typově k vám rozhodně patří hlubinná modrá a zelená. Mají uklidňující účinky, což vám pomůže ustát kdejakou přílivovou vlnu pocitů.

Reklama