S mandlovými nápoji Alpro lze takovou hravě vykouzlit. Perfektně doplní porci cereálií. Jsou skvělé na přípravu teplých a studených nápojů, chuť oblíbené kávy nebo čaje posunou o stupeň výš. Jsou ideální i pro mixování nejrůznějších smoothie kombinací. Mile překvapí také sklenka samotného nápoje, nejlépe dobře vychlazeného. Mandlové nápoje najdou uplatnění i při přípravě oblíbených pokrmů. Při náladě trochu se rozmazlit jde jen těžko odolat například s nimi nachystaným palačinkám. Nelze také nevyzkoušet stále populárnější ovesnou kaši s mandlovým nápojem Alpro, která dodá tělu energii na celé dopoledne.

Mandlové nápoje Alpro jsou skvělým doplněním pestré a vyvážené stravy, která je pro všechny velmi důležitá. Mají jemnou, lahodnou chuť, jsou 100% rostlinného původu, neobsahují mléčné bílkoviny, laktózu ani lepek a jsou lehce stravitelné. Jejich přirozeně nízký obsah tuků a nízký obsah kalorií potěší nejen ty, kteří si udržují štíhlou linii. Jsou obohaceny o vitamin E, který je přirozeným antioxidantem.

Milovníci mandlí mají na výběr hned ze tří Alpro nápojů:

5a719c1fd0663obrazek.jpgMandlový nápoj Alpro Original má příjemnou mandlovou a lehce nasládlou chuť. I přesto obsahuje 100 ml nápoje pouhých 24 kcal. Litrové balení nápoje lze za cenu 69,90 Kč pořídit v prodejnách Ahold, Billa, dm drogerie, Globus, Kaufland, Makro, Rossmann, Tesco, Žabka. 250 ml balení je příjemnou svačinkou během dne. Jeho doporučená cena je 24,90 Kč a je k dostání na pultech prodejen Ahold, dm drogerie, Globus, Makro, Rossmann, Žabka.

5a719c3980d18obrazek.jpgMandlový nápoj Alpro neslazený neobsahuje přidaný cukr ani umělá sladidla. Je ideální volbou pro ty, kteří chtějí omezit přísun cukru. 100 ml nápoje má pouze 13 kcal. Litrové balení za doporučenou cenu 69,90 Kč je dostupné v prodejnách Ahold, dm drogerie, Globus, Kaufland, Makro, Rossmann, Tesco.

5a719c548f524obrazek.jpgNejnovějším mandlovým nápojem je Alpro neslazený nápoj z nepražených mandlí. Příjemně svěží chuť nepražených mandlí je skutečnou lahůdkou. Litrové balení za doporučenou cenu 69,90 Kč je k dostání v prodejnách dm drogerie, Makro, Tesco.

Náš tip na recept:

Nebeská kaše s mandlemi a mátou

5a719dbe643fdobrazek.jpg

  • 250 ml mandlového nápoje Alpro Original
  • 75 g ovesných vloček
  • špetka mleté ??skořice
  • čerstvě nasekaná máta
  • med
  • jablko
  • citrón na pokapání
  • nasekané mandle

Mandlový nápoj Alpro nalijeme do malého hrnce, přisypeme ovesné vločky a přidáme špetku skořice. Necháme 3 minuty vařit a poté hrnec odstavíme. Přimícháme čerstvě nasekanou mátu a trochu medu. Jablko nakrájíme na kousky, pokapeme citrónem a přidáme do kaše. Na závěr posypeme nasekanými mandlemi.