Hledáte aplikaci, kde budete mít pohromadě všechny důležité údaje všech členů vaší domácností, včetně domácích mazlíčků? V tom případě je „appka“ Family Care přímo pro vás!

appka

Novou mobilní aplikaci Family Care si můžete představit jako schopnou asistentku. Hlídá termíny návštěv u lékaře, připomene vám, že je čas objednat se na preventivní prohlídku nebo spolknout antibiotikum a vede vaši zdravotní evidenci. Pamatuje si, jaké léky jste v minulosti brali, které nemoci a úrazy jste prodělali, zná vaši krevní skupinu i počet dioptrií. Najít číslo a ordinační hodiny lékaře je pro ni hračka. Pomocí aplikace máte všechny důležité informace pořád po ruce. Už žádné poznámky v diáři, které po sobě nemůžete vyluštit ani záhadně se ztrácející objednací kartičky.

appka

Hlavní půvab aplikace Family Care ovšem spočívá v tom, že se nestará jen o vás, ale zvládne ohlídat i další členy rodiny, včetně těch čtyřnohých nebo opeřených.  To je k nezaplacení třeba v případě, kdy potřebujete dohlédnout na prarodiče, aby užívali pravidelně léky – aplikace je na to bude sama upozorňovat pomocí sms. Systém umožňuje sdílet údaje z jednoho telefonu na druhý, takže když jde s potomkem k lékaři váš partner, nepřivede ho do rozpaků otázka, na které léky je syn alergický. Protože u nás neexistuje jednotný systém zdravotní evidence, může se stát, že některé informace nedoputují od jednoho specialisty k druhému. Aplikace, která eviduje veškeré zdravotní informace na jednom místě, je tedy velmi užitečná.

appka

Jak Family Care pracuje?

Založíte kartu uživatele. Nejdříve je třeba vyplnit nejdůležitější osobní i zdravotní údaje. Pokud se vám nechce vyťukávat je na telefonu, můžete to udělat prostřednictvím webového prohlížeče. Můžete zadat také seznam lékařů a kontakty na ně a informace o vaší zdravotní pojišťovně. Pokud chcete, lze do systému nahrát i fotografii karty pojištěnce, ta se může hodit, pokud ji třeba zapomenete doma. Totéž pak uděláte i za všechny své blízké, kterým chcete kartu založit. Zadávání informací sice napoprvé zabere nějaký čas, určitě ho ale nelitujte, bohatě se vám v budoucnu vrátí. Ovládání je natolik jednoduché, že ho zvládne opravdu každý. Díky synchronizaci a propojení účtu se data uloží a vy je při změně systému nebo telefonu nemusíte opětovně zadávat. Celá aplikace pracuje offline, pouze pro občasnou aktualizaci a synchronizaci telefonu s internetovou stránkou je třeba být online.

appka

Reklama