5dea2952c323aobrazek.jpg
Mana burger je první nutričně kompletní rostlinný burger na světě, který obsahuje ideální poměr všech živin, bílkovin, tuků, sacharidů a vlákniny. Je složen z prémiových rostlinných surovin a vytvořen díky unikátnímu výrobnímu postupu přímo v pražském výrobním závodě.
5dea298113716obrazek.jpg
Božské jídlo obsahuje směs pěti rostlinných bílkovin (hrachové, rýžové, konopné, mungové a řasové bílkoviny), vysoký obsah vlákniny i omega-3 z mořských řas včetně DHA a EPA, nenasycené oleje jako například kokosový nebo lněný, 14 vitamínů a 24 minerálních látek. Inovativní potravina má naopak nízký obsah soli, jejíž vysoké množství je některým rostlinným burgerům vyčítáno. Burger je také bez přidaného glutamátu, bez lepku a jakéhokoliv jiného alergenu. Vychutnat si ho tak mohou opravdu všichni!
5dea298e1f77dobrazek.jpg
Novinku také oceníte, pokud se snažíte omezit příjem cukrů. Jeden burger (bez housky) totiž obsahuje pouhé 4 g komplexních sacharidů a skvěle se tak hodí i do vaší ketogenní diety. Mana už zahájila objednávky své očekávané novinky na eshopu www.mojemana.cz. Burgery nabízí v balení po dvaceti kusech. Cena jedné porce vyjde v exkluzivním předprodeji na 60 Kč. Produkt zákazníkům doručí na konci března příštího roku, postupně pak bude dostupný i v běžných řetězcích.

Více na MOJEMANA.CZ
5dea29be812ecobrazek.jpg