Prožít léto ve společnosti pračky a u sušáku na prádlo? Na každém letním dobrodružství se najde nějaká ta skvrnka – okrádat o čas s rodinou vás už ale nemusí.

vanish

Každá skvrna má svůj příběh, mámy by mohly vyprávět. Fleky od bahna a borůvek? Děti si je přinesly z výletu do lesa. Špína na nohavicích? To byla louže, do které váš lump prostě nemohl neskočit. A samozřejmě nesmějí chybět skvrny od zmrzliny, ideálně barevné, protože jiné na čerstvě vypraném tričku malého mlsouna přece tolik nevyniknou. A když už si najdete klidnou chvilku na víno s kamarádkou, kterou jste roky neviděla, je tu hned červená tečka na šatech. Je to marné, 100 skvrn, 100 zážitků – a před těmi přece nejde kličkovat jen proto, aby se vám nezašpinilo prádlo.

 

Užívejte si léto, starosti se skvrnami nechte na později

Skvrna! Co s ní? Okamžitě namočit a prát? Když krmíte děcko barevnou přesnídávkou na výletě nebo ho vylovíte z bahna na procházce, nejde to hned. A co teprve, když se děti vrátí z tábora! Vybalí batoh plný špinavých věcí a mámy už jen dělají součet škod. Od čeho je asi ten flek na bundě? A ty tepláky, někdo si asi dělal procházku v močálu. Vida, podle trička se zdá, že vaše ratolesti měly minimálně dvakrát buřty s hořčicí. Ale zaschlé skvrny vám už nemusejí zkazit náladu, užijte si letní dny bez starostí a praní prádla nechte na později. Vždyť stačí použít účinný odstraňovač skvrn, například některý z produktové řady Gold značky Vanish.

vanish

 

Soutěž #100zazitku s Vanishem

Podělte se i vy o svá letní dobrodružství! Stačí dát na Instagram nebo Facebook fotku vašeho krásného zážitku, který souvisí s dětstvím či mateřstvím a na kterém ulpěla nějaká ta skvrnka, a fotku doplňte hashtagem #100zazitku. Každý soutěžní týden bude vybrána fotografie, která nejvíce chytne za srdce autorku známého blogu Mámou s přehledem. Získat můžete praktický balíček Vanish a outdoorovou kameru Garmin. Soutěž probíhá do poloviny srpna, fotografie na vašem profilu musí být veřejně viditelná. Krásných zážitků není nikdy dost, podělte se o ně a vyhrajte!

vanish

Tip: Tekutý odstraňovač skvrn Vanish Gold Oxi Action

Díky obzvláště posílenému složení je přípravek Vanish Gold tak účinný, že odstraní až týden staré* skvrny za pouhých 30 vteřin. Již po prvním praní odstraňuje například skvrny od červeného vína, malin nebo čaje. Lze jej bezpečně používat na barevné prádlo.

*Při dodržení návodu k použití; platí při praní na 40 °C; při nanášení přímo na skvrnu působení max. 30 sekund.

Reklama